Документ z1204-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 06.07.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 06.08.2012. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.07.2012  № 401


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 липня 2012 р.
за № 1204/21516

Про затвердження форм документів та надання інформації для здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010 року № 794 (із змінами), та з метою аналізу ефективності використання бюджетних коштів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі форми, що додаються:

1.1. Заявки на участь у конкурсі для отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами (позиками).

1.2. Довідки про отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами (позиками) за рахунок коштів державного бюджету.

1.3. Журналу обліку реєстрації документів учасників конкурсу щодо визначення переліку підприємств-позичальників агропромислового комплексу для здійснення фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів (позик) за рахунок коштів державного бюджету.

1.4. Реєстру підприємств-позичальників, які мають право на отримання компенсації відсоткової ставки за короткостроковими, середньостроковими, довгостроковими кредитами (позиками).

1.5. Реєстру підприємств-позичальників, які мають право на отримання компенсації відсоткової ставки за короткостроковими, середньостроковими, довгостроковими кредитами (позиками) та суми фактично сплачених відсотків за користування ними.

1.6. Інформації про використання бюджетних коштів, спрямованих на погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Державної казначейської служби станом на 01 січня 2012 року, за залученими кредитами в розрізі підприємств-позичальників.

1.7. Інформації про використання бюджетних коштів для здійснення компенсації відсоткової ставки за коротко-, середньо- та довгостроковими кредитами (позиками), залученими у поточному році.

1.8. Інформації про використання бюджетних коштів для здійснення компенсації відсоткової ставки за коротко-, середньо- та довгостроковими кредитами (позиками), залученими у попередніх роках.

1.9. Інформації про використання бюджетних коштів для здійснення компенсації відсоткової ставки за залученими короткостроковими, середньостроковими та довгостроковими кредитами (позиками) в розрізі банків.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б.Р.):

2.1. Подати наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Щокварталу до 20-го числа наступного місяця та у місячний строк після закінчення бюджетного періоду забезпечити подання до Мінфіну України інформації про стан виконання результативних показників з результатами аналізу, поясненнями, висновками щодо їх виконання.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М.Д.

Міністр

М.В. Присяжнюквгору