Документ z0631-13, чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.03.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 07.05.2013. Подивитися в історії? )

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

29.03.2013  № 21


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2013 р.
за № 631/23163

Про встановлення диференційованого збору до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», з метою реалізації частини першої статті 22 зазначеного Закону виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ВИРІШИЛА:

1. Встановити диференційований збір до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

2. Розрахунок, нарахування та сплата регулярного збору у формі диференційованого збору до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб учасниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб здійснюються, починаючи з ІІ кварталу 2013 року.

3. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним відділом після затвердження цього рішення адміністративною радою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб забезпечити його подання до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення після державної реєстрації цього рішення в Міністерстві юстиції України довести його зміст до учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для керівництва та використання в роботі.

5. Відділу зв’язків з громадськістю та міжнародними організаціями забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в мережі Інтернет після його державної реєстрації.

6. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Директор-розпорядник

О.І. Шаровавгору