Документ z0425-12, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 03.07.2015, підстава - z0695-15

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

01.03.2012  № 206


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 березня 2012 р.
за № 425/20738

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1582 від 21.05.2015}

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, та Порядку відшкодування фактичних витрат

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, що додається.

2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, що додається.

3. Управлінню з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Голова Комісії

С. Тітенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Національної комісії,
що здійснює державне
регулювання у сфері енергетики
01.03.2012  № 206


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 березня 2012 р.
за № 425/20738

РОЗМІР
фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

№ з/п

Послуга, що надається

Вартість виготовлення однієї сторінки, грн

1

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (у тому числі двосторонній друк)

0,4

2

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (у тому числі двосторонній друк)

0,8

3

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк)

1,6

4

Копіювання або друк копій документів формату А3, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк)

3,2

__________
Примітка.


Норми застосовуються під час копіювання або друку копій документів, що надаються за запитом на інформацію, понад 10 сторінок.

Начальник управління
з фінансово-економічних
питань, бухгалтерського
обліку та звітності
О. Шиловавгору