Документ v0023359-97, поточна редакція — Редакція від 12.12.1997

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 23 від 12.12.97
м.Київ
vd971212 vn23

Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати
України від Народного Руху України в
багатомандатному загальнодержавному виборчому
окрузі по виборах народних депутатів України
29 березня 1998 року

Центральна виборча комісія розглянула документи, подані
Народним Рухом України, і встановила, що документи, передбачені
пунктами 1 - 10 частини 1 статті 24 Закону України "Про вибори
народних депутатів України" ( 541/97-ВР ), відповідають вимогам
цього Закону. На підставі пунктів 8, 10 частини 1 статті 11, частини 2
статті 24 Закону України "Про вибори народних депутатів України"
Центральна виборча комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
1. Зареєструвати список кандидатів у народні депутати України
від Народного Руху України в багатомандатному загальнодержавному
виборчому окрузі по виборах народних депутатів України 29 березня
1998 року. 2. Опублікувати цю постанову та список кандидатів у народні
депутати України від Народного Руху України в газеті "Голос
України". 3. Надіслати список кандидатів у народні депутати України від
Народного Руху України по виборах народних депутатів України 29
березня 1998 року до окружних виборчих комісій.
Голова Центральної виборчої комісії М.Рябець
Секретар Центральної виборчої комісії Я.Давидович
Затверджено
постановою Центральної виборчої
комісії N 3 від 14 листопада
1997 року
Список кандидатів у народні депутати України для участі у виборах по багатомандатному загальнодержавному
виборчому округу від Народного Руху України

1. Чорновіл В'ячеслав Максимович - народний депутат України,
голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань духовності і культури, голова фракції "Рух за народ, за Україну", м. Київ
2. Черняк Володимир Кирилович - заступник голови НРУ, голова
економічної ради Руху, м. Київ
3. Удовенко Геннадій Йосипович - міністр закордонних справ
України, голова Генеральної Асамблеї ООН, м. Київ
4. Драч Іван Федорович - голова ради товариства "Україна",
голова президії Конгресу української інтелігенції, голова Української всесвітньої координаційної ради, член Центрального проводу Народного Руху України, м. Київ
5. Костенко Юрій Іванович - міністр охорони навколишнього
природного середовища та ядерної безпеки України, член президії Центрального проводу Руху, м. Київ
6. Заєць Іван Олександрович - народний депутат України,
заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах і зв'язках з СНД, заступник голови НРУ, м. Київ
7. Бойко Богдан Федорович - заступник голови НРУ, голова
Тернопільської облдержадміністрації, м. Тернопіль
8. Мітвієнко Ніна Митрофанівна - народна артистка України,
м.Київ
9. Джемілєв Мустафа - голова меджлісу кримсько-татарського
народу, м. Сімферополь
10. Лавринович Олександр Володимирович - народний депутат
України, заступник голови НРУ, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики і судово-правової реформи м. Київ
11. Тим Леонід (Лесь) Степанович - народний депутат України,
заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, голова всеукраїнського товариства "Меморіал" ім. В. Стуса, голова Спілки театральних діячів України, член президії Центрального проводу Руху, м. Київ
12. Кожин Борис Борисович - народний депутат України, член
Центрального проводу Руху, м. Київ
13. Бондаренко Олена Федорівна - заступник голови Руху, головний
редактор газети "Час/Time", м. Київ
14. Косів Михайло Васильович - народний депутат України, голова
Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності, член президії Центрального проводу Руху, м.Київ
15. Юхновський Ігор Рафаїлович - голова Західного наукового
центру НАН України, директор Інституту фізики конденсованих систем НАН України, голова Всеукраїнського об'єднання ветеранів 2-ї світової війни, народний депутат України, голова Міжвідомчої аналітично-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при Кабінеті міністрів України, м. Львів
16. Мовчан Павло Михайлович - народний депутат України,
письменник, голова всеукраїнського товариства "Просвіта", Центрального проводу Руху, м. Київ
17. Григорович Лілія Степанівна - народний депутат України, член
Центрального проводу Руху, заступник голови Союзу українок, представник України у виконавчій раді Дитячого фонду ООН, м.Київ
18. Кириленко В'ячеслав Анатолійович - керівник виділу
політичного аналізу секретаріату НРУ, голова "Молодого Руху", член президії Центрального проводу Руху, м.Біла Церква
19. Червоній Василь Михайлович - народний депутат України, голова
Рівненської обласної організації Руху, член президії Центрального проводу Руху, м. Рівне
20. Федорин Ярослав Володимирович - народний депутат України,
голова Київської міської організації Руху, член президії Центрального проводу Руху, м. Київ
21. Коваль В'ячеслав Станіславович - голова секретаріату
Народного Руху України, заступник голови Руху, член президії Центрального проводу НРУ, м. Київ
22. Шепа Василь Васильович - радник Президента України з аграрних
питань, президент Академії оригінальних ідей, м.Київ
23. Слободян Олександр В'ячеславович - генеральний директор АТ
"Оболонь", член Центрального проводу Руху, член національної ради Конгресу української інтелігенції, м. Київ
24. Зварич Роман Михайлович - директор аналітично-інформаційної
служби "Демос" Центру демократичних реформ, член президії Центрального проводу Руху, м. Київ
25. Бойчук Іван Васильович - голова Тернопільської обласної ради,
член Центрального проводу Руху, м.Тернопіль
26. Філіпчук Георгій Георгійович - голова Чернівецької
облдержадміністрації, член Центрального проводу Руху, м.Чернівці
27. Креч Едуард Едуардович - президент ВАТ "Содовий завод",
Донецька область, м. Слов'янськ
28. Шевченко Віталій Федорович - народний депутат України, член
Комітету Верховної Ради України з законодавчого забезпечення свободи слова та засобів масової інформації, голова Київської обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, Київська область, м.Фастів
29. Гудима Олекса Миколайович - заступник голови правління
державної акціонерної енергопостачальної компанії "Львівенерго", голова Львівської обласної організації Руху, м.Львів
30. Манчуленко Георгій Манолійович - народний депутат України,
член постійного Комітету Верховної Ради у закордонних справах і зв'язках з СНД, голова Чернівецької обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Чернівці
31. Сігал Євген Якович - голова правління концерну "Комплекс",
м.Київ
32. Куйбіда Василь Степанович - голова Львівської міської ради,
м.Львів
33. Павличко Дмитро Васильович - посол України у Словацькій
Республіці, письменник, м.Київ
34. Чайка Віктор Володимирович - президент закритого акціонерного
товариства "Видавництво "Київські Відомості", м.Київ
35. Борзов Валерій Пилипович - президент Національного
олімпійського комітету України, м.Київ
36. Альошин Валерій Борисович - народний депутат України, член
Комітету Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності, член Центрального проводу Руху, м.Кіровоград
37. Асадчєв Валерій Михайлович - голова Московської райради
м.Києва, глава адміністрації Московського району м. Києва, м.Київ
38. Костинюк Богдан Іванович - голова Івано-Франківської обласної
організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Івано-Франківськ
39. Ключковський Юрій Богданович - начальник управління освіти
Львівської облдержадміністрації, член Центрального проводу Руху, м.Львів
40. Чобіт Дмитро Васильович - народний депутат України, член
Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, голова Бродівської районної ради Львівської області, член Центрального проводу Руху, м.Броди
41. Глухівський Лев Йосипович - народний депутат України, член
Комітету Верховної Ради України з питань науки і народної освіти, м.Київ
42. Тарасюк Ігор Григорович - начальник управління
матеріально-технічних та енергетичних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації, член Центрального проводу Руху, м.Тернопіль
43. Чорноволенко Олександр Віленович - начальник
валютно-експортного управління Київської міськдержадміністрації, голова центральної контрольно-ревізійної комісії Руху, м.Київ
44. Кендзьор Ярослав Михайлович - народний депутат України,
м.Львів
45. Проценко Валентина Василівна - голова Донецької обласної
організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Димитрів
46. Жовтяк Євген Дмитрович - народний депутат України, голова
підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, Київська область, Києво-Святошинський район, с.Вишневе
47. Кульчинський Микола Георгійович - голова Полтавської обласної
організації Руху, голова полтавської "Просвіти", член Центрального проводу Руху, м.Полтава
48. Таран (Терен) Віктор Васильович - народний депутат України,
член президії Спілки письменників України, м.Київ
49. Бекіров Надир - депутат Верховної Ради Автономної Республіки
Крим, член меджлісу кримсько-татарського народу, м.Сімферополь
50. Шевченко Олесь Євгенович - тимчасово не працює, член
Центрального проводу Руху, м.Київ
51. Пилунський Леонід Петрович - виконавчий директор
регіонального комітету Гельсінської громадянської асамблеї Криму, керівник Кримського центру прав людини, голова Кримської організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Сімферополь
52. Піпаш Володимир Васильович - голова Закарпатської обласної
організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Ужгород
53. Розенко Павло Валерійович - помічник-консультант народного
депутата України, Секретаріат Верховної Ради України, член Центрального проводу Руху, м.Київ
54. Цимбалюк Віктор Дем'янович - керівник агітаційного відділу
секретаріату Руху, член Центрального проводу Руху, м.Одеса
55. Шовковий Іван Миколайович - заступник директора повного
товариства фірми "КГД", член Центрального проводу Руху, м.Івано-Франківськ
56. Михайлишин Володимир Дмитрович - голова Дніпропетровської
обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Дніпропетровськ
57. Васильчук Святослав Карпович - редактор газети "Віче", голова
Житомирської обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Житомир
58. Яблонський Валентин Андрійович - народний депутат України,
голова підкомітету з науки постійного Комітету Верховної Ради України з науки та освіти, м.Кам'янець-Подільський
59. Ткаленко Олександр Сергійович - голова Херсонської обласної
організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Херсон
60. Ступак Володимир Федорович - голова Чернігівської обласної
організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Чернігів
61. Зубко Юрій Петрович - перший заступник голови -
відповідальний секретар "Молодого Руху", член Центрального проводу Руху, м.Київ
62. Діденко Юрій Володимирович - голова Миколаївської обласної
організації Руху, м.Миколаїв
63. Харченко Олександр Іванович - редактор часопису "Народна
справа", голова Волинської обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Луцьк
64. Репало Валерій Михайлович - начальник обласного управління
Ощадного банку України м.Кіровограда, голова Кіровоградської обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Кіровоград
65. Громовський Юрій Дмитрович - голова Черкаської обласної
організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Черкаси
66. Шмідт Роман Михайлович - заступник голови Львівської
облдержадміністрації, м.Львів
67. Бірюк Лев Васильович - голова Хмельницької обласної
організації Руху, редактор газети "Рух", член Центрального проводу Руху, м.Хмельницький
68. Стратієнко Віктор Михайлович - голова правління АТ "Нова",
м.Київ
69. Фісоченко Лариса Іванівна - керівник гуртка Запорізької
міської станції юних техніків, голова Запорізької обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Запоріжжя
70. Семенченко Анатолій Олексійович - голова Харківської
організації Руху, редактор газети "Нова доба", член Центрального проводу Руху, м.Харків
71. Білолюбська Катерина Григорівна - економіст державного
підприємства "Хіммашсервіс" ВАТ "Сумихімпром", голова Сумської обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Суми
72. Ткалич Валентин Васильович - зав. відділом міськадміністрації
м. Сіверськодонецька, голова Луганської організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Сіверськодонецьк
73. Ковальчук Василь Петрович - заступник головного державного
інспектора праці Вінницької територіальної інспекції праці, голова Вінницької обласної організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Калинівка
74. Шулик Іван Іванович - керівник організаційного відділу
секретаріату Руху, член Центрального проводу Руху, м.Дніпропетровськ
75. Іллєнко Юрій Герасимович - завідувач кафедри кінорежисури та
кінодраматургії Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого, м.Київ
76. Іваненко Борис Миколайович - президент АТ відкритого типу
"Хвиля", м.Горлівка, Донецької області
77. Горбатюк Мирослав Пилипович - народний депутат України, член
Комітету Верховної Ради України з питань науки і народної освіти, член Центрального проводу Руху, м.Київ
78. Олексіюк Сергій Сергійович - редактор газети "Волинь", голова
управи Рівненської організації Руху, член Центрального проводу Руху, м.Рівне
79. Ткачук Ірина Григорівна - завідувачка кафедри, професор
Прикарпатського університету ім. В.Стефаника, м.Івано-Франківськ
80. Швець Валерій Тимофійович - завідувач кафедри вищої
математики Одеської державної академії холоду, м. Одеса
81. Ревенко Анатолій Дмитрович - заступник голови Кіровоградської
облдержадміністрації, м. Кіровоград
82. Штогрин Йосип Іванович - керівник служби голови
Тернопільської облдержадміністрації, м. Тернопіль
83. Лесюк Ярослав Васильович - керівник центру стратегічних
розробок при голові НРУ, член Центрального проводу, м. Київ
84. Білик Зоряна Михайлівна - зав. відділом міжмузейних зв'язків
Львівського музею історії релігії, голова Львівського обласного відділу Союзу українок, м. Львів
85. Кулінич Володимир Вікторович - народний депутат України,
Київська область, м. Обухів
86. Сушко Роман Васильович - голова Калуської міської ради
Івано-Франківської області, м. Калуш
87. Камишникова Наталія Семенівна - заступник редактора
незалежного громадсько-політичного часопису "Народна справа", м.Нововолинськ
88. Петрук-Попик Георгій Михайлович - співголова Тернопільської
обласної організації Руху, пенсіонер, м. Тернопіль
89. Щіпковський Геннадій Павлович - співголова Одеської крайової
організації Руху, член Центрального проводу Руху, Одеська область, смт Великомихайлівка
90. Бойчишин Любомира Володимирівна - пенсіонер, м.Київ
91. Мальованець Сергій Васильович - консультант заступника голови
Херсонської облдержадміністрації, м.Херсон
92. Омельчук Костянтин Миколайович - завідувач епідемвідділу
районної санепідемстанції, співголова Хмельницької організації Руху, м. Хмельницький
93. Ткач Роман Володимирович - голова Тисменицької
райдержадміністрації Івано-Франківської області, м.Тисмениця
94. Пасько Ігор Трохимович - завідувач Донецької філії центру
гуманітарної освіти НАН України, співголова Донецької обласної організації Руху, м. Донецьк
95. Панченко Іван Федорович - голова правління закритого
акціонерного товариства "Промінь", заступник голови Чернігівської обласної організації Руху, м. Чернігів
96. Клим Володимир Опанасович - начальник Чернівецького обласного
управління в справах захисту споживачів, м. Чернівці
97. Калиняк Михайло Федорович - начальник цеху ВАТ
"Запоріжтрансформатор", заступник голови Запорізької обласної організації Руху, м. Запоріжжя
98. Малицький Олександр Георгійович - інженер-конструктор
виробничого творчого товариства "Смена", голова управи Миколаївської організації Руху, заступник редактора газети "Український Південь", м. Миколаїв
99. Конєв Сергій Іванович - провідний фахівець Державного
спеціального конструкторського бюро автоматизації проектування, м. Дніпропетровськ 100. Лебедівський Валерій Анатолійович - віце-президент Столичного
ділового клубу, м. Київ 101. Шевчук Анатолій Федорович - начальник цеху заводу
"Верстатуніверсалмаш", депутат Житомирської облради, заступник голови обласної організації Руху, м. Житомир 102. Кудря Володимир Григорович - доцент кафедри автоматичних
систем моніторингу навколишнього середовища Одеського гідрометереологічного інституту, співголова Одеської обласної організації Народного Руху України, м. Одеса 103. Березецький Богдан Адамович - голова Надвірнянської районної
ради Івано-Франківської області, м. Надвірна 104. Рубцов Валерів Павлович - президент Інституту місцевої
демократії, м. Київ 105. Остапчук Микола Іванович - викладач Горохівської дитячої
музичної школи, голова Горохівської районної організації Руху Волинської області, м. Горохів 106. Талько Леонід Адамович - керівник аналітичного центру
Дніпропетровської обласної організації Руху, м.Дніпропетровськ 107. Кужелюк Юрій Анатолійович - начальник політико-правового
управління Львівської облдержадміністрації, член Центрального проводу Руху, заступник голови обласної організації Руху, м.Львів 108. Шпильовий Леонід Вікторович - директор приватного
підприємства "Омега плюс", редактор газети "Громадська думка", смт Донське Донецької області 109. Мішко Іван Іванович - завідувач відділу культури Хустської
райдержадміністрації, депутат Закарпатської обласної ради, м.Хуст 110. Боброва Любов Юріївна - логопед Долинського районного відділу
освіти, голова Долинської районної організації Руху Івано-Франківської області, м. Долина 111. Шевченко Ігор Григорович - провідний інженер фірми
"Економікгаз" АТ "ВНІПІтрансгаз", заступник голови Київської міської організації Руху, секретар фракції НРУ в Київській міськраді, заступник керівника апарату Київради, м. Київ 112. Ніцой Андрій Анатолійович - директор Кіровоградського
обласного центру зайнятості, м. Кіровоград 113. Ільїн Юрій Павлович - старший науковий співробітник Морського
Гідрофізичного інституту НАН України м. Севастополь, член проводу Кримської обласної організації Руху, м. Севастополь
114. Сумарєва Ганна Юріївна - юрист шахти "Голубівська" Луганської області, м. Кіровськ Луганської області 115. Покутній Сергій Іванович - професор Українського державного
Морського технічного університету, академік, м. Миколаїв 116. Русін Андрій Іванович - заступник начальника Одеського
інституту сухопутних військ з виховної роботи, м. Одеса 117. Келим Олександр Іванович - заступник голови Полтавської
обласної організації Руху, м. Полтава 118. Федченко Сергій Іванович - начальник електротехнічної
лабораторії ВАТ "Тростянецький завод електроприладів" Сумської області, м. Тростянець 119. Гаркавенко Анатолій Михайлович - радіоелектронік технічної
компанії "НЕО", заступник голови Харківської організації НРУ, Харківська область, м. Люботин 120. Ширко Юрій Володимирович - головний спеціаліст державного
управління екологічної безпеки, м. Тернопіль, голова Володимирецької районної організації Руху Рівненської області, м. Володимирець 121. Лактіонов Олександр Дмитрович - голова Старокостянтинівської
міськдержадміністрації, голова Старокостянтинівської міської ради, м. Старокостянтинів Хмельницької області 122. Матяш Любов Вікторівна - підприємець спілки "Підприємці - за
економічні реформи", голова Золотоніської районної організації Руху, м. Золотоноша 123. Канівець Віктор Іванович - завідувач лабораторії Інституту
сільськогосподарської мікробіології Української Академії аграрних наук, член Чернігівської обласної ради Руху, м.Чернігів 124. Шамайда Тарас Анатолійович - кореспондент пресового бюро
"Рух-прес", голова Київської міської організації "Молодого Руху", член правління "Молодого Руху", м.Київ 125. Вольвач Петро Васильович - директор Південного наукового
центру агроекології Міністерства АПК України, кореспондент Української екологічної Академії наук, м.Саки Кримської АР 126. Хомик Ореслава Вавилівна - голова правління ВАТ Санаторій
"Полонина", голова Трускавецької міської організації Союзу українок Львівської області, м.Трускавець 127. Шиманська-Кемере Наталія Василівна - виконавчий директор
Асоціації демократичного розвитку та самоврядування України, м.Київ 128. Якубець Ігор Михайлович - кореспондент газети "Волинь",
керівник оргвідділу обласної організації Руху, голова Рівненського обласного "Молодого Руху", м.Рівне 129. Шпарик Роман Іванович - головний лікар Камінь-Каширської
центральної районної лікарні Волинської області, депутат Волинської обласної ради, м.Камінь-Каширський 130. Бардин Михайло Богданович - голова (виконавчий директор)
Подільського центру прав людини, м.Вінниця 131. Василишин Роман Нікандрович - голова Дніпродзержинської
міської організації Руху Дніпропетровської області, директор ТОВ "Менатон", член Центрального проводу Руху, м.Дніпродзержинськ 132. Лигун Костянтин Іванович - референт-аналітик Секретаріату
НРУ, голова секретаріату Української студентської спілки, м.Київ 133. Чучка Павло Павлович - директор виробничо-торговельного
товариства "Елан", заступник голови Закарпатської обласної організації Руху, м.Ужгород 134. Завада Геннадій Іванович - тимчасово не працює, м.Запоріжжя
135. Ніколіна Світлана Володимирівна - вчитель загальноосвітньої школи N 6, голова Здолбунівської районної організації Руху Рівненської області, м.Здолбунів 136. Попович Ігор Дмитрович - заступник голови Івано-Франківської
обласної організації Руху, м.Івано-Франківськ 137. Зінов'єва Алла Анатоліївна - помічник-консультант народного
депутата України, голова Кіровоградської обласної організації Союзу українок, голова обласної управи Руху, м. Кіровоград 138. Брянцев Валентин Олексійович - завідувач відділу Південного
науково-дослідного інституту океанології та морського рибного господарства, м.Керч 139. Дзюба Євген Степанович - голова Луганської обласної
організації товариства "Просвіта", підприємець, МП "Народний дім", м.Сватове 140. Микитин Ігор Йосипович - начальник управління комунального
майна департаменту економічної політики Львівського міськвиконкому, заступник голови Львівської обласної організації Руху, м.Львів 141. Мартиненко Олександр Петрович - доцент кафедри госпітальної
хірургії Миколаївської філії Одеського державного медичного університету, м.Миколаїв 142. Різників Олекса Сергійович - інспектор-методист
Інспекторсько-методичного центру Одеського міського управління освіти, голова Одеської міської організації Товариства "Просвіта", м.Одеса 143. Юренко Василь Андрійович - адвокат юридичної консультації
Октябрьського району м. Полтави, заступник голови Полтавської міської організації Руху, м.Полтава 144. Старунов Микола Григорович - пенсіонер, голова управи
Харківської обласної організації Руху, м.Харків 145. Швайка Михайло Андрійович - консультант Секретаріату
Верховної Ради України, м.Київ 146. Кузьменко Анатолій Дмитрович - завідувач юридичної
консультації, депутат Чаплинської райради Чаплинського району Херсонської області, м.Чаплинка 147. Лукашук Олег Григорович - директор відкритого комунального
приватного підприємства "Явір-Транс", м.Хмельницький 148. Вахній Віталій Олександрович - старший викладач філософії
Черкаського інженерно-технологічного Інституту, заступник голови обласної організації Руху, м. Черкаси 149. Сандуляк Леонтій Іванович - професор Чернівецького державного
університету, м. Чернівці 150. Бурлака Василь Михайлович - начальник
організаційно-контрольного відділу Чернівецької облдержадміністрації, м. Чернівці 151. Антоненко Петро Якович - редактор газети "Сіверщина", голова
Чернігівської обласної організації Конгресу української інтелігенції, м. Чернігів 152. Перевізник Віталій Васильович - вчитель школи-ліцею N 23
Прикарпатського університету, голова Івано-Франківської організації "Молодого Руху", м. Івано-Франківськ 153. Харченко Сергій Олексійович - начальник управління земельних
ресурсів Київської міськдержадміністрації, м. Київ 154. Чорний Віталій Сергійович - ад'юнкт кафедри філософії
Київського військового гуманітарного інституту, м. Київ 155. Юрченко Енна Григорівна - пенсіонер, голова Волинської
обласної організації "Жінки України", м. Луцьк 156. Шульга Євген Анатолійович - голова управи Дніпропетровської
обласної організації Руху, м. Дніпропетровськ 157. Мартиченко Олег Кімович - голова правління Миколаївського
заводу ВАТ "Тесмі", м. Миколаїв 158. Олійник Олександр Леонтійович - заступник директора гімназії
N 107, м. Запоріжжя 159. Цюпа Петро Іванович - завідувач відділу у справах сім'ї та
молоді Калуської райдержадміністрації Івано-Франківської області, м. Калуш 160. Сав'ян Костянтин Іванович - заступник голови Київської
обласної організації Руху, голова Управи обласної організації Руху, м. Київ 161. Іванко Андрій Борисович - заступник директора
Кіровоградського інституту підвищення кваліфікації вчителів, заступник голови обласної організації товариства "Просвіта", м.Кіровоград 162. Гасюк Михайло Іванович - лікар Гвардійської районної лікарні,
депутат Алуштинської міської ради Кримської АР, Алушта 163. Носенко Анатолій Павлович - генеральний директор приватного
виробничо-дослідного підприємства "Дума" (Дніпропетровська область), м. Нікополь 164. Середа Володимир Миколайович - старший викладач державного
університету "Львівська політехніка", голова товариства "Надсяння", м. Львів 165. Фляк Василь Федорович - провідний спеціаліст у зв'язках з
громадськістю Миколаївської облдержадміністрації, м. Миколаїв
166. Волянський Валерій Юхимович - професор Одеського державного медичного університету, м. Одеса 167. Ворона Петро Васильович - вчитель історії і географії
середньої школи, с.Денисівка Оржицького р-ну Полтавської області, голова районної організації Руху, с.Денисівка 168. Панишко Юрій Митрофанович - доцент кафедри анатомії та
фізіології Львівського державного інституту фізичної культури, м.Львів 169. Ярмак Володимир Федорович - директор ЗАТ "Барвінківський
молзавод" Харківської області, м.Барвінкове 170. Гавриш Павло Олександрович - вчитель СШ N 45 м.Херсона,
голова Херсонської міської організації Руху, м.Херсон 171. Клюс Ігор Петрович - доцент кафедри фізики і електротехніки
технологічного університету Поділля, депутат обласної ради, м. Хмельницький 172. Захарченко Василь Іванович - науковий консультант редакційної
групи з підготовки тому "Реабілітовані історією. Черкаська область" при обласному управлінні преси, м. Черкаси 173. Поляк Олександра Василівна - заступник директора
Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації державних службовців, м.Чернівці 174. Чепурний Василь Федорович - голова Чернігівської обласної
організації "Просвіти", заступник редактора газети "Сіверщина", м. Чернігів 175. Немченко Василь Іванович - директор кафе станції Херсон,
м.Херсон 176. Щербаченко Володимир Валерійович - студент Луганського
педінституту, член правління Луганської обласної організації "Молодого Руху", м. Луганськ 177. Гавицький Леонід Іванович - голова колективного
сільськогосподарського підприємства с. Ялишів Баранівського району, Житомирської області, голова районної організації Руху, с. Ульянівка 178. Тищенко Микола Анатолійович - головний редактор газети
"Східний часопис", м. Донецьк 179. Дякович Роман Іванович - завідувач пологового відділення,
акушер-гінеколог Хмільницького районного територіального медичного об'єднання, м. Хмільник Вінницької області 180. Ших Богдан Йосипович - головний інженер товариства з
обмеженою відповідальністю "Приватбудмонтажсервіс", голова фракції Руху в Луцькій міській раді Волинської області, м. Луцьк 181. Гнип'юк Іван Михайлович - завідуючий топографо-геодезичним
сектором Дніпропетровського конструкторсько-технологічного бюро науково-виробничого об'єднання "Автотранспорт", м.Дніпропетровськ. 182. Савчур Федір Федорович - підприємець, голова Берегівської
районної організації Руху Закарпатської області, м. Берегове
183. Ватаманюк Зиновій Григорович - декан економічного факультету Львівського державного університету ім. Івана Франка, м.Львів
184. Стеценко Тихон Тихонович - ветеринарний лікар Мелітопольського міського підприємства ветеринарної медицини Запорізької області, м. Мелітополь 185. Волошинський Богдан Іванович - директор центру підвищення
кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ і організацій Івано-Франківської облдержадміністрації, м. Коломия 186. Левченко Олексій Петрович - директор малого приватного
підприємства "РЕМБО", м.Знам'янка Кіровоградської області 187. Андрієвський Володимир Іванович - інженер Красноперекопського
райтелекому м.Красноперекопськ, Кримської АР 188. Пилипенко Ольга Миколаївна - вихователь дитячого садка N 67,
член проводу Луганської обласної організації Руху, м.Луганськ
189. Качур Павло Степанович - заступник виконавчого директора Асоціації міст України, м. Київ 190. Яремчук Роман Юліанович - президент ВАТ "Ватра", м.Тернопіль
191. Лузан Анатолій Петрович - інженер-хімік ЗАТ "Хлібозахист", член проводу Миколаївської обласної організації Руху, м.Миколаїв 192. Бабець Василь Іванович - член фермерського господарства
"Квітка", голова Любашівської районної організації Руху Одеської області, с. Любашівка 193. Фесенко Андрій Михайлович - директор Миргородського
краєзнавчого музею, м. Миргород 194. Ясинський Сергій Євстахійович - помічник-консультант
народного депутата України, Секретаріат Верховної Ради України, м. Київ 195. Вазін Георгій Андрійович - викладач музичного училища,
головний диригент камерного оркестру "Гілея" Херсонської облфілармонії, м. Херсон 196. Каліниченко Володимир Іванович - директор малого приватного
підприємства "КВАНТА", голова Балаклійської районної організації Руху Харківської області, м. Балаклія 197. Антонов Анатолій Володимирович - перший заступник голови
Московської райдержадміністрації м. Києва, м. Київ 198. Завгородній Микола Петрович - старший викладач кафедри
філософії Криворізького технічного університету, м.Кривий Ріг
199. Баглей Борис Михайлович - начальник управління у справах сім'ї та молоді Чернівецької облдержадміністрації, м.Чернівці
200. Максимонько Володимир Болеславович - лікар-ординатор Ніжинського шкірвендиспансеру, голова Ніжинської міськрайонної організації Руху Чернігівської області, м.Ніжин
201. Рябченко Григорій Денисович - вчитель СШ N 1, м.Запоріжжя 202. Бурденюк Олександр Георгійович - провідний спеціаліст
координаційного комітету при обласному управлінні з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, м.Чернівці
203. Дремлюга Іван Євгенович - технічний керівник геофізичної партії Дніпропетровської геофізичної експедиції "Дніпрогеофізика", м. Дніпропетровськ 204. Чижик Павло Павлович - старший майстер Мелітопольського
елеватора Запорізької області, м. Мелітополь 205. Шутов Ілля Якимович - головний консультант Секретаріату
Верховної Ради України, Комітет з питань правової політики та судово-правової реформи, м. Київ 206. Івасютин Михайло Ярославович - заступник начальника
податкової поліції - начальник управління податкових розслідувань Івано-Франківської обласної державної податкової адміністрації, м. Івано-Франківськ 207. Беззубов Олександр Миколайович - студент Кіровоградського
інституту регіонального управління та економіки, голова Кіровоградської обласної організації "Молодого Руху", м.Кіровоград 208. Чорний Григорій Володимирович - юрист, тимчасово не працює,
селище Октябрьське Кримської АР 209. Потока Олена Іванівна - провідний інженер ВАТ
"Хімавтоматикам", Сєверодонецьк Луганської області 210. Крушельницька Тетяна Доріанівна - доцент кафедри фізики
Державного університету "Львівська політехніка", голова Львівської міської організації Руху, м.Львів 211. Загородній Микола Сергійович - доцент Миколаївського
сільськогосподарського інституту, м.Миколаїв 212. Квітковський Сергій Олексійович - голова товариства захисту
прав підприємців Одеської області, м.Одеса 213. Черниш Павло Павлович - начальник Київської геофізичної
експедиції, голова комітету "Справедливість", м. Миколаїв 214. Козленко Олександр Іванович - директор Миколаївської філії
фермерського земельного акціонерного банку, м. Миколаїв 215. Коваль Микола Антонович - голова виконкому Бужанської
сільради Лисянського району Черкаської області, с.Бужанка 216. Пендюр Василь Михайлович - помічник-консультант народного
депутата України, м. Чернівці 217. Лабазов Віктор Станіславович - редактор газети "Світанок над
Удаєм", голова Прилуцької міськрайонної організації НРУ Чернігівської області, м.Прилуки 218. Кульчинський Роман Миколайович - член виборчого штабу НРУ,
заступник голови Української студентської спілки, м.Київ 219. Козленко Василь Іванович - слюсар Харківського заводу
тракторних самохідних шасі, м.Харків 220. Комарчук Сергій Степанович - начальник відділу Міністерства
охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, с. Новосілки Києво-Святошинського району Київської області 221. Сокоринський Анатолій Васильович - завідувач Солонянського
районного відділу профілактичної дезинфекції Дніпропетровської області, смт Солоне 222. Шиян Сергій Анатолійович - робітник Українського державного
науково-виробничого інституту зйомок міст та геоінформатики, Мелітопольський відділ, голова районної організації НРУ Мелітопольський район, с. Костянтинівка 223. Лукаш Владислав Борисович - старший науковий співробітник НДІ
"Оріон", м.Київ 224. Єфіменко Микола Сергійович - вчитель історії та правознавства
СШ N 4, Чернігівська область, м. Носівка
Голова Народного Руху України,
народний депутат України В.Чорновіл



вгору