Документ 855-2012-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.08.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 15.09.2012. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 серпня 2012 р. № 855
Київ

Про надання державних гарантій для реалізації проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування

Відповідно до статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо залучення Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” кредитних коштів для реалізації проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування (далі - запозичення) під державні гарантії.

2. Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” для реалізації проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування, що додаються.

3. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями.

4. Міністерству енергетики та вугільної промисловості здійснювати контроль за реалізацією проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного виробництва, цільовим використанням запозичень та фінансовим станом Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 серпня 2012 р. № 855

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” для реалізації проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування

1. Ці Порядок та умови регулюють відносини, пов’язані з наданням відповідно до статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, які планується залучити Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” (далі - позичальник) від Державного банку розвитку Китайської Народної Республіки для реалізації проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування, відповідно до протоколу про співробітництво з Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки та протоколу між Міністерством енергетики та вугільної промисловості, Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України”, Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки та китайською інжиніринговою корпорацією “Сіногазінвест” (далі - державні гарантії).

2. Державні гарантії надаються Кабінетом Міністрів України за запозиченнями на суму, що не перевищує еквіваленту 29500000 тис. гривень.

3. Для надання державних гарантій позичальник подає Мінфіну:

проект кредитного договору;

проектну пропозицію щодо реалізації проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування, стосовно якої проведено державну реєстрацію та оцінку економічної ефективності.

4. Мінфін та позичальник до надання державних гарантій укладають договір про погашення заборгованості за виконання гарантійних зобов’язань.

5. Державні гарантії надаються на строк виконання зобов’язань за запозиченнями, залученими позичальником.вгору