Про затвердження плану заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права
Розпорядження Кабінету Міністрів України; План, Заходи від 14.08.2013611-р
Документ 611-2013-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 14.08.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 серпня 2013 р. № 611-р
Київ

Про затвердження плану заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права

1. Затвердити план заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям:

забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел;

розробити та затвердити до 1 жовтня 2013 р. галузеві та регіональні плани заходів з участі у проведенні у 2013 році Всеукраїнського тижня права.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 14 серпня 2013 р. № 611-р

ПЛАН
заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права

1. Провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.


МОН, Мін’юст, МВС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

9 грудня.

2. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).


МОН, Мін’юст, Координаційна рада молодих юристів України при Мін’юсті, МВС, Мінмолодьспорт, Мінкультури, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

9 - 14 грудня.

3. Організувати виступи у засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини.


Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації разом із заінтересованими громадськими та міжнародними організаціями.

Грудень.

4. Провести навчання, лекції, бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій з питань реалізації і захисту прав людини.


Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації разом із заінтересованими громадськими та міжнародними організаціями.

9 - 14 грудня.

5. Провести лекції, бесіди в установах виконання покарань з питань реалізації і захисту прав людини.


Мін’юст, ДПтС.

9 - 14 грудня.

6. Забезпечити через мережу громадських приймалень та юридичних клінік надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини.


Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації разом із заінтересованими професійними об’єднаннями правників, громадськими та міжнародними організаціями.

10 - 14 грудня.

7. Організувати проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення у військових частинах, навчальних закладах, закладах культури, інших установах та організаціях тематичних стендів.


Мінкультури, Мін’юст, МОН, МВС, Держкомтелерадіо, Міноборони, Мінмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації разом із заінтересованими громадськими та міжнародними організаціями.

9 - 14 грудня.

8. Провести науково-практичні конференції, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України, діячів науки і культури.


Мін’юст, МОН, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Національна академія правових наук, Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук.

9 - 14 грудня.

9. Організувати проведення виставки-форуму “Правники суспільству”.


Мін’юст, Координаційна рада молодих юристів України при Мін’юсті.

9 - 14 грудня.

10. Провести Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького.


Мін’юст, Координаційна рада молодих юристів України при Мін’юсті, Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук.

9 - 14 грудня.

11. Організувати показ художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.


Мінкультури, Держкомтелерадіо.

9 - 14 грудня.

12. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.


Держкомтелерадіо, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

9 - 14 грудня.
вгору