Документ 124-2012-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 26.10.2013, підстава - 745-2013-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. № 124
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 362 від 11.04.2012
№ 745 від 09.10.2013}

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 лютого 2012 р. № 124

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінагрополітики за програмою “Ліквідація та екологічна реабілітація території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики. Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство “Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника”.

{Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 745 від 09.10.2013}

3. Бюджетні кошти використовуються з метою запобігання поширенню негативних наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру державного рівня.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на розроблення проектно-кошторисної документації, фінансування заходів з ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області відповідно до проектно-кошторисної документації та на покриття планових збитків, пов’язаних з утриманням гірничих об’єктів.

{Пункт 4 в редакції Постанови КМ № 362 від 11.04.2012}

5. Погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства, здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.вгору