Документ v0066359-97, поточна редакція — Редакція від 18.12.1997

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 66 від 18.12.97
м.Київ
vd971218 vn66

Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України
в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від
Партії захисників Вітчизни по виборах народних депутатів
України 29 березня 1998 року

Центральна виборча комісія розглянула матеріали, подані
Партією захисників Вітчизни, і встановила, що документи,
передбачені пунктами 1-10 частини 1 статті 24 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 541/97-ВР ), відповідають
вимогам цього Закону. Відповідно до пунктів 8, 10 статті 11, статті 24 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча
комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
1. Зареєструвати список кандидатів у народні депутати України
від Партії захисників Вітчизни в багатомандатному
загальнодержавному виборчому окрузі (додається). 2. Опублікувати цю постанову та список кандидатів у народні
депутати України в газеті "Голос України". 3. Надіслати список кандидатів у народні депутати України від
Партії захисників Вітчизни до окружних виборчих комісій.
Голова Центральної виборчої комісії М.Рябець
Секретар Центральної виборчої комісії Я.Давидович
Затверджено
постановою Центральної виборчої
комісії N 66 від 18 грудня
1997 року
Список кандидатів у народні депутати України для участі у виборах по багатомандатному загальнодержавному
виборчому округу від Партії захисників Вітчизни
1. Казакевич Віталій Валерійович - начальник відділу
Національного координаційного центру реалізації Комплексної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, м.Харків
2. Кужель Олександра Володимирівна - заступник голови Комітету з
економічної політики та управління народним господарством, м.Київ
3. Пахля Анатолій Іванович - заступник командувача об'єднання з
виховної роботи, начальник відділу виховної роботи в/ч А 1916 Одеського військового округу Сухопутних військ, Автономна Республіка Крим, м.Сімферополь
4. Коломійцев Володимир Антонович - доцент кафедри філософії
Харьківського Військового Університету, м. Харків
5. Цуканов Сергій Михайлович - начальник відділу Кримського
республіканського управління Ощадбанку України, Автономна Республіка Крим, м.Сімферополь
6. Онойченко Віктор Васильович - голова Дніпропетровського
міського осередку Партії захисників Вітчизни, м.Дніпропетровськ
7. Сергієнко Микола Васильович - голова Донецького міського
осередку Партії захисників Вітчизни, м.Донецьк
8. Куликов Кирил Борисович - помічник-консультант народного
депутата України, м.Київ
9. Маліков Сергій Михайлович - директор виробничо-комерційної
фірми "Уран", Автономна Республіка Крим, м.Сімферополь 10. Семенов Владлен Трохимович - завідувач кафедри Харківської
Академії міського господарства, м.Харків 11. Товстик Василь Антонович - ректор Макіївського
економіко-гуманітарного інституту, Донецька область, м.Макіївка 12. Черноморов Олександр Миколайович - начальник відділу
Ялтинського міськвиконкому, Автономна республіка Крим, м.Ялта
13. Куликов Олександр Львович - керівник інформаційно-аналітичних програм РТМК "Тоніс-центр", м.Харків 14. Воронцов Володимир Гаврилович - заступник голови Ради
Організації ветеранів України, голова комітету ветеранів військової служби, м.Київ 15. Колодяжний Володимир Опанасович - представник Національного
координаційного центру реалізації Комплексної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку в Одеській області, м.Одеса
16. Шулін Станіслав Михайлович - начальник відділу інвестиційної діяльності приватного підприємства Консалтінг - Центр "Андор", Автономна республіка Крим, м.Севастополь 17. Бондарчук Володимир Кузьмич - інженер зміни Управління
водопостачання, м.Житомир 18. Гара Олексій Кіндратович - заступник директора Центру розвитку
малого бізнесу при Загальноукраїнському об'єднанні приватних підприємців та власників, м.Хмельницький 19. Францужан Володимир Васильович - директор юридичного
агентства, м.Вінниця
20. Кожемякін Микола Олександрович - головний керуючий акціонерного товариства "Південна Універсальна Біржа", м.Миколаїв 21. Бородін Василь Васильович - старший оперуповноважений з
особливо важливих справ відділу по боротьбі з корупцією ДПА в Тернопільській області, м.Тернопіль 22. Луганський Олександр Іванович - представник Національного
координаційного центру реалізації Комплексної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку у Запорізькому регіоні, м.Одеса 23. Ярило Юрій Юрійович - генеральний директор науково-виробничого
підприємства "Енергопром", м.Дніпропетровськ 24. Микульський Віталій Іванович - головний спеціаліст відділу
радіаційного та хімічного захисту Штабу цивільної оборони Львівської області, м.Львів 25. Чеботарьов Леонід Петрович - директор малого приватного
підприємства "БУГ", м.Кіровоград 26. Петренко Валерій Костянтинович - представник Національного
координаційного Центру реалізації Комплексної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку в Черкаській області, м.Черкаси 27. Ананченко Олег Миколайович - голова Сумського міського
осередку Партії захисників Вітчизни, м.Суми 28. Богачьов Микола Васильович - військовий пенсіонер, м.Львів
29. Стьопкін Віталій Федорович - голова Чернівецького міського осередку Партії захисників Вітчизни, м.Чернівці 30. Степаненко Євген Анатолійович - помічник директора речового
ринку з загальних питань, м.Запоріжжя 31. Слободянюк Валерій Володимирович - економіст Вінницького
заводу "Кристал", м.Вінниця 32. Ольховський Сергій Вікторович - директор кабельного заводу
науково-виробничого підприємства "Енергопром", м.Дніпропетровськ 33. Козарук Василь Іванович - військовий пенсіонер, м.Донецьк
34. Клімович Володимир Гнатович - директор "Південної товарної Біржі", м.Миколаїв 35. Чередніченко Анатолій Михайлович - підприємець, Кіровградська
обл., Олександрійський район, село Лекарівка 36. Лопаєв Сергій Володимирович - начальник інформаційного відділу
Фонду сприяння боротьбі з організованою злочинністю, м.Одеса
37. Воробей Володимир Степанович - учитель допризовної підготовки Тернопільської ВОШ N 13, Тернопільський район, село Петриків
38. Бонєв Борис Олександрович - інженер Красногвардійського вузла зв'язку, Автономна республіка Крим, смт Красногвардійський 39. Липень Сергій Йосипович - військовий пенсіонер, м.Донецьк
40. Зварич Микола Пилипович - директор закритого акціонерного товариства "Терен-цінні папери", м.Тернопіль 41. Зінченко Ігор Семенович - голова ради Кримської асоціації
колишніх співробітників спецслужб, Автономна республіка Крим, м.Сімферополь 42. Шістка Микола Петрович - начальник аналітичного відділу Центру
розвитку малого бізнесу при Загальноукраїнському об'єднанні приватних підприємців та власників, м.Хмельницький 43. Карпенко Юрій Вікторович - начальник цеху науково-виробничого
підприємства "Енергопром", м.Дніпропетровськ
Голова Секретаріату Партії
захисників Вітчизни Казакевич Віталій Валерійович



вгору