Документ 900/2014, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2014

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


СТРИГУНА
Федора Миколайовича

-

художнього керівника Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ЗДОРОВОГО
Анатолія Кузьмовича

-

голову Харківського обласного відділення Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


КОСЕНКА
Івана Семеновича

-

директора Національного дендрологічного парку "Софіївка" Національної академії наук України, Черкаська область


САГАНЮКА
Петра Даниловича

-

Володимир-Волинського міського голову, Волинська область


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ЛАРІНА
Олександра Сергійовича

-

директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


МАЗУРА
Валерія Леонідовича

-

головного наукового співробітника Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, м. Київ


МАЗУРА
Юрія Олександровича

-

начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії


ОСЕТИНСЬКОГО
Анатолія Йосиповича

-

заступника Голови Вищого господарського суду України у відставці


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ГЕЦИВУ
Ігоря Олександровича

-

гірника очисного забою дільниці Смолінської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


ДЕГТЬОВА
Владислава Олександровича

-

тренера-механіка штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Київ


КАЛНОГУЗА
Анатолія Миколайовича

-

головного конструктора Науково-виробничого підприємства "ХАРТРОН-АРКОС ЛТД" акціонерного товариства "ХАРТРОН", м. Харків


КОЗАЧЕНКА
Ігоря Миколайовича

-

начальника Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем, м. Київ


КУРМИШЕВА
Олександра Петровича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


МАКАРОВА
Владислава Леонідовича

-

волонтера, голову благодійного фонду "Допомога Дніпра", м. Дніпропетровськ


МЕЛЬНИКА
Ігоря Анатолійовича

-

генерального директора товариства" АККО Інтернешнл", м. Київ


МУДРАКА
Олега Івановича

-

волонтера, депутата Миколаївської міської ради


ПАВЛЕНКА
Олександра Миколайовича

-

слюсаря відокремленого структурного підрозділу "Вагонне депо Мелітополь" державного підприємства "Придніпровська залізниця", Запорізька область


ПІЗНЯКА
Юрія Олексійовича
(посмертно)

-

керівника товариства "Агрофірма "Зоря", Дніпропетровська область


СИТАРА
Леоніда Лукича

-

завідувача відділу державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ТРОСІНЕНКА
Миколу Миколайовича

-

волонтера, голову громадського формування народної самооборони Миколаївщини


ХАЗАНА
Павла Вікторовича

-

волонтера, голову правління благодійної організації "Фонд оборони країни", м. Дніпропетровськ


ХУТОРЯН
Наталію Миколаївну

-

завідувача відділу Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України, м. Київ


ЮДІНА
Ігоря Юрійовича

-

директора Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


КОНОНЕНКА
Миколу Петровича
(посмертно)

-

електромонтера Щастинського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


КРУТІЯ
Віталія Івановича

-

народного депутата України сьомого скликання Верховної Ради України


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БАЙДАН
Світлану Миколаївну

-

радника Голови Центральної виборчої комісії


ГАСЮК
Віру Андріївну

-

завідувача відділу газети Вінницької обласної ради "Вінниччина"


ЗАЛЕВСЬКУ
Б'янку Юріївну

-

тележурналістку товариства "Новини-ТВ", м. Київ


МАЛЯРЧУК
Ольгу Іллівну

-

волонтера, голову громадської організації "Об'єднання дружин та матерів військовослужбовців "Оберіг", м. Миколаїв


НОЗДРІНУ
Людмилу Федорівну

-

директора Бердянського краєзнавчого музею відділу культури виконавчого комітету Бердянської міської ради, Запорізька область


ПАРТАЛОГУ
Світлану Миколаївну

-

свинарку товариства імені Фрунзе, Кіровоградська область


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ВЯТКІНА
Сергія Андрійовича

-

командира відділення взводу навчального центру Державної спеціальної служби транспорту, старшого сержанта


ЦУДЗЕВИЧА
В'ячеслава Анатолійовича

-

начальника служби шляхо-відновлювального загону Державної спеціальної служби транспорту, підполковника


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ВОРОЩУКА
Ігоря Ярославовича

-

заступника начальника управління - начальника відділу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, полковника Держспецзв'язку


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


КРИВЕНКА
Романа Олександровича

-

пожежного - рятувальника 11 державної пожежно-рятувальної частини м. Харкова Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківській області, молодшого сержанта служби цивільного захисту


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АЛЕКСЄЄНКО
Наталю Леонідівну

-

державного тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, Київська область


АРТЬОМІНА
Дмитра Володимировича

-

тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, Чернігівська область


БАЙДАЛОВА
Олега Миколайовича

-

машиніста тепловоза відокремленого підрозділу "Локомотивне депо Основа" державного підприємства "Південна залізниця", м. Харків


ЗАВЄДЄЄВА
Анатолія Анатолійовича

-

старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, Київська область


КОБЗЄВА
Сергія Васильовича

-

слюсаря Великоанадольської дільниці Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область


КОГУТА
Дмитра Георгійовича

-

завідувача відділення Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


ЛЕСНЯК
Олену Олександрівну

-

волонтера, м. Дніпропетровськ


МИХАЛЬЧУКА
Віктора Лавровича

-

водія лісовозного автомобіля державного підприємства "Славутське лісове господарство", Хмельницька область


ОЛЕФІРЕНКА
Сергія Івановича

-

водія Щастинського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


ПРИХОДЬКО
Ольгу Петрівну

-

тренера-масажиста збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Дніпропетровськ


РЕКОВЦЯ
Олександра Івановича

-

токаря-розточувальника державного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Прогрес", Чернігівська область


СПІВАКА
Ігоря Івановича

-

старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, Львівська область


ХУРТИКА
Дмитра Вікторовича

-

тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Київ


ЧИЖИКА
Олександра Анатолійовича

-

тренера-лікаря штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, Дніпропетровська область


Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


БОНДАРЮ
Івану Івановичу

-

художникові, професору кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АВДЄЄНКУ
Євгену Олександровичу

-

акторові державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


ШЕВЧЕНКО
Наталії Степанівні

-

артистці-вокалістці Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю "Гуцулія"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ОЛЕКСЮКУ
Петру Михтодійовичу

-

директорові підприємства "Моноліт", Житомирська область


ФЕДЮРІ
Валентину Володимировичу

-

головному інженерові дочірнього підприємства "Київське обласне дорожнє управління"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


АНДРЯНИК
Тетяні Анатоліївні

-

учительці Козелецької гімназії № 1 Козелецької районної ради, Чернігівська область


ПОТИЛЬЧАК
Світлані Йосипівні

-

учительці Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня" Білоцерківської міської ради, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ПУГАЧОВУ
Миколі Івановичу

-

заступникові директора Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки", доктору економічних наук, професорові, м. Київ


СУБЕРЛЯКУ
Олегу Володимировичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету "Львівська політехніка", доктору хімічних наук, професорові


ХОПЕРІЇ
Вікторії Геннадіївні

-

завідувачеві відділу Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України, доктору медичних наук, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


МЕРКОВИЧУ
Йосипу Михайловичу

-

директорові Одеського обласного театру ляльок


НЕСТЕРЕНКО
Ірині Аркадіївні

-

режисерові-постановнику Національної філармонії України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ГЛОТОВУ
Олександру Борисовичу

-

донорові товариства "Сумський обласний центр служби крові"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


КАШУБІ
Ользі Михайлівні

-

директорові громадської організації "Інноваційний фонд", Київська область


ШЕВЧЕНКО
Світлані Володимирівні

-

заступникові начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ГРИГОР'ЄВІЙ
Лідії Миколаївні

-

старшому редакторові творчо-виробничого об'єднання телебачення Херсонської обласної державної телерадіокомпанії "Скіфія"


ДЕРИБАСУ
Геннадію Віталійовичу

-

генеральному директорові товариства "Газета "МИГ", м. Запоріжжя


КУЗІНУ
Сергію Васильовичу

-

ведучому програми на радіо "ROKS", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БРИКОВЦЮ
Анатолію Дмитровичу

-

завідувачеві Клепачівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольського району, Полтавська область


КРУШИНСЬКІЙ
Зої Григорівні

-

першому заступникові директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


КУПЧИКУ
Олегу Леонідовичу

-

лікареві клініко-діагностичного центру комунальної установи Дунаєвецької районної ради "Дунаєвецька центральна районна лікарня", Хмельницька область


МЕХАТІШВІЛІ
Нестані Платонівні

-

головному лікареві комунального закладу "Дитячий психоневрологічний санаторій № 4 для дітей з тяжкими розладами мови та ураженням центральної нервової системи" Дніпропетровської обласної ради


ПЕТРЕНКУ
Василю Івановичу

-

завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


СТАНІСЛАВОВІЙ
Олені Михайлівні

-

головному лікареві комунальної установи "Одеський обласний центр медико-соціальної експертизи"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ШЕРСТІЮ
Володимиру Михайловичу

-

художникові-іконописцю, Тернопільська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


КАРПАЧОВУ
Ігорю Івановичу

-

заступникові головного конструктора державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка"


КУЛИКУ
Юрію Володимировичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ПАДАЛЦІ
Олексію Олексійовичу

-

слюсареві цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання імені М.В. Фрунзе"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


ЯНОВУ
Руслану Анатолійовичу

-

нагрівальникові металу цеху акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна", м. Запоріжжя

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ГАТРИЧ
Людмилі Дмитрівні

-

керівникові вокальної студії "Вікторія" Центрального парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка, м. Чернівці


КОСИХ
Аллі Никифорівні

-

викладачеві комунального закладу "Рівненська дитяча музична школа № 2"


ПОКЛОНСЬКІЙ
Ользі Ігорівні

-

керівникові телецентру Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БАБКОВІЙ
Світлані Валентинівні

-

головному спеціалістові відділу управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації


КЛЮЧКОВСЬКІЙ
Ірині Михайлівні

-

директорові Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка"


ПАВЛЕНКО
Людмилі Анатоліївні

-

викладачеві приватного вищого навчального закладу "Фінансово-правовий коледж", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


КУЗІШИНІЙ
Світлані Володимирівні

-

головній медичній сестрі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


ПАЩЕНКО
Світлані Анатоліївні

-

старшій медичній сестрі відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"


ПЕНТЕКУ
Золтану Людвиговичу

-

фельдшерові Ужгородської станції екстреної медичної допомоги, Закарпатська область


ТИМЧЕНКО
Ользі Миколаївні

-

фельдшерові Спеціалізованої підстанції комунального закладу "Дніпропетровська станція швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ОСИНОВСЬКОМУ
Володимиру Іллічу

-

капітанові-механіку теплохода "Евгений Косяков" акціонерного товариства "Українське дунайське пароплавство", Одеська область


ЧІПІЗУБОВУ
Олексію Олексійовичу

-

начальникові відділу Управління державної охорони України, капітану

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ОДЕНЧУКУ
Дмитру Олексійовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма Привілля", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


МЕЛЬНИКУ
Олександру Михайловичу

-

директорові комунальної установи "Хорошевський геріатричний пансіонат, Харківська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


ПЕТРУКУ
Василю Григоровичу

-

директорові Інституту екології та екологічної кібернетики, завідувачу кафедри Вінницького національного технічного університету

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ВДОВИЧЕНКУ
Віктору Володимировичу

-

начальникові територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області


МАМЦІ
Григорію Миколайовичу

-

заступникові начальника Головного управління - начальнику управління Міністерства внутрішніх справ України, полковникові міліції


ПОЛЯНИЧКУ
Антону Олеговичу

-

начальникові відділу управління апарату Вищого адміністративного суду України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


КІСІЛЬОВУ
Петру Степановичу

-

заступникові начальника головного управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області, полковнику служби цивільного захисту

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БУРОМУ
Ігорю Миколайовичу

-

заступникові начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", м. Київ


ВСЕВОЛОДОВУ
Сергію Сергійовичу

-

тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Гарт", м. Херсон


МУКШИНУ
Василю Петровичу

-

старшому тренерові штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Суми.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 грудня 2014 року
№ 900/2014




вгору