Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 23.08.2011843/2011
Документ 843/2011, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету,
забезпечення конституційних прав і свобод громадян, зміцнення
економічної безпеки держави, сумлінне і бездоганне служіння
Українському народові та з нагоди 20-ї річниці незалежності
України п о с т а н о в л я ю:
у Збройних Силах України:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
КАНОНІКА - полковника Петра Івановича
РАКУЛА - полковника запасу Павла Генріховича
Нагородити орденом Данила Галицького
БОРІСОВА - полковника Миколу Миколайовича
ДВУХШОРСТНОВА - капітана 2 рангу Віктора Ігоровича
КУЛІБАБУ - полковника Олександра Васильовича
ХОМЕНКА - полковника Володимира Володимировича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
ВАСИЛЕНКА - полковника Олега Олександровича
КУХАРЕНКА - полковника Олександра Олександровича
ПАУТИНКУ - полковника Володимира Мироновича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ПЕРМЯКОВУ - начальникові інституту інформаційних
Олександру Юрійовичу технологій Національного університету
оборони України, полковнику, доктору
технічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВЕРБІ - провідному хірургові (регіону) Андрію В'ячеславовичу Військово-медичного клінічного центру
Центрального регіону, полковнику
медичної служби, кандидату медичних
наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
НЕЦЬКІЙ - начальникові відділу обліку, Людмилі Миколаївні науково-довідкового апарату,
інформації та забезпечення роботи
дослідників Галузевого державного
архіву Міністерства оборони України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
КРУШЕЛЬНИЦЬКОМУ - доцентові кафедри Олександру Даниловичу військово-профілактичної медицини
Військово-медичного інституту
Української військово-медичної
академії, кандидату медичних наук
ТАРАСОВУ - заступникові начальника Національного
Віктору Миколайовичу університету оборони України,
генерал-майору, кандидату військових
наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ХИЖОМУ - заступникові начальника Генерального
Володимиру Миколайовичу штабу Збройних Сил України,
генерал-лейтенанту
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ШЛЯМАРУ - начальникові служби фізичної Ігорю Леонідовичу підготовки і спорту штабу управління
бойової підготовки Командування
Сухопутних військ Збройних Сил
України, полковнику
в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ
України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
КОВАЛЕНКА - ректора Національної академії Валентина Васильовича внутрішніх справ
ПЕРЕЯСЛАВСЬКОГО - полковника міліції Олега Вікторовича
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
САТОНІНА - майора міліції Миколу Миколайовича
Нагородити орденом Данила Галицького
КОЛІВОШКА - підполковника Василя Миколайовича
МАКАРЧУКА - підполковника Юрія Анатолійовича
ПОЛОНСЬКОГО - полковника Олександра Леонідовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
БОСОГО - підполковника Руслана Івановича
БУГАЯ - полковника міліції Віталія Анатолійовича
ВЛАСЮКА - майора міліції Ігоря Миколайовича
ДИКОГО - підполковника міліції Олексія Олександровича
НЕЧИПОРОВА - підполковника міліції Юлія Валерійовича
ПАНАСЮКА - майора міліції Олега Олеговича
ПОНОМАРЕНКА - підполковника Олега Вікторовича
ТУРУНА - капітана Олексія Петровича
ШЕВЧИКА - старшого прапорщика Олександра Васильовича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
КЕРНИЦЬКОМУ - завідувачеві кафедри Львівського Івану Степановичу державного університету внутрішніх
справ, доктору технічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ЗАРЕМБІ - полковнику міліції Михайлу Олексійовичу
САПКУ - генерал-лейтенанту міліції Костянтину Васильовичу
в органах і підрозділах Міністерства надзвичайних ситуацій
України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БУТА - заступника Міністра надзвичайних Віталія Петровича ситуацій України
ЧЕРНЕЦЬКОГО - полковника служби цивільного захисту
Володимира Володимировича
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
МИРОНЯКА - полковника служби цивільного захисту
Григорія Григоровича
Нагородити орденом Данила Галицького
БРАТКА - генерал-майора служби цивільного Едуарда Петровича захисту
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
МАРТИНЕНКА - прапорщика служби цивільного захисту
Володимира Миколайовича
ПЕТРИКОВА - старшого сержанта служби цивільного Віталія Вікторовича захисту
СТЕПАНЧУКА - сержанта служби цивільного захисту Сергія Григоровича
в органах і підрозділах Служби безпеки України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БІКА - генерал-майора Володимира Валентиновича
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
БУРБУ - майора Василя Васильовича
ГАЙДИМА - полковника Віталія Віталійовича
ЗАГОРОДНОГО - полковника Миколу Івановича
ІШИНОВА - полковника Сергія Анатолійовича
ТУРШУКОВА - полковника Олександра Григоровича
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГРАБИКА - майора юстиції Миколу В'ячеславовича
ГУДИМУ - майора Віталія Валерійовича
ХОРОШУНА - підполковника Дмитра Володимировича
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ТЯГУР - підполковника Любов Василівну
Нагородити орденом Данила Галицького
ДУБІНІНА - полковника Олега Віталійовича
СЛОБОДЯНЮКА - полковника юстиції Олександра Володимировича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
БАРИШПОЛЬ - полковника Тамару Віталіївну
БРАТКА - майора Андрія Петровича
ВІЛЬЧИНСЬКОГО - підполковника Володимира Анатолійовича
ВОРОНОВСЬКОГО - старшого лейтенанта Ростислава Любомировича
ЗАГРЕБЕЛЬНОГО - підполковника Олександра Михайловича
КУТНОГО - полковника Ореста Івановича
НАУМЧУКА - підполковника Вадима Леонідовича
САВУЛУ - полковника Ігоря Мирославовича
УМАНЦЯ - полковника Віктора Антоновича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" II ступеня
СИТНИКА - полковника Сергія Семеновича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ЄЛІСЕЄВА - підполковника Олексія Юрійовича
КАЛЮЖНОГО - полковника Юрія Олександровича
МАЛЯРЕНКА - полковника Олександра Івановича
ХУЛМУРЗАЄВА - підполковника Юрія Лімбаєвича
ЧЕЧЕТОВА - підполковника Володимира Валентиновича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ОКСЮКОВСЬКОГО - начальника Проектного інституту Віталія Антоновича Служби безпеки України
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
СТЕЦЕНКУ - начальникові військово-медичної Олександру Григоровичу служби - начальнику поліклініки -
лікарю Управління Служби безпеки
України в Полтавській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ЯКІМОВУ - заступникові начальника Дмитру Юрійовичу центрального госпіталю - лікарю
Військово-медичного управління
Служби безпеки України, майору
медичної служби
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ІВАНОВУ - начальникові відділу Управління Івану Івановичу Служби безпеки України у місті Києві,
полковнику юстиції
в органах і підрозділах Державної прикордонної служби
України:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КОВАЛЯ - генерал-полковника Михайла Володимировича
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
МЕЛЬНИЧЕНКА - полковника Віктора Івановича
ЦЕВЕЛЬОВА - полковника Олега Євгеновича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
БОЙКО - старшого лейтенанта Оксану Ігорівну
ГОВОРУЩАКА - майора Ігоря Андрійовича
ІЛЮЩЕНКА - підполковника Олексія Федоровича
ПАВЛОВА - полковника Ігоря Валерійовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
БАРГМАНА - підполковника Євгена Олександровича
КАРДАША - підполковника Миколу Станіславовича
МАМОНТОВА - майора Віталія Вікторовича
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
БУРЕНКОВА - капітан-лейтенанта Євгена Юрійовича
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
МАЙДАНУ - начальникові відділення Центрального
Сергію Борисовичу клінічного госпіталю Державної
прикордонної служби України,
полковнику медичної служби, кандидату
медичних наук
в органах і підрозділах Управління державної охорони України:
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
КОБЗАРЯ - майора Костянтина Миколайовича
КУЛІКОВСЬКОГО - підполковника Віталія Валерійовича
ПРИЙМАКА - підполковника Віталія Миколайовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ЛЕСТЕНЬКОВА - лейтенанта Ігоря Віталійовича
ОБУХОВА - підполковника Сергія Валерійовича
СІЧКАРЯ - підполковника Андрія Юрійовича
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
ГАРБУЗЕНКА - підполковника В'ячеслава Олеговича
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ГЛОВАКУ - начальникові медичної служби Володимиру Степановичу Управління державної охорони України,
полковнику медичної служби
в органах і підрозділах Державної митної служби України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГЕОРГІЄНКА - державного радника митної служби Геннадія Вікторовича 3 рангу
ЛИСОГО - державного радника митної служби Віталія Миколайовича 3 рангу
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ЯЧКУРИНСЬКОГО - радника митної служби 2 рангу Олександра Олександровича
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
РОМАНЧИКОВУ - державного радника митної служби Євгенію Геннадіївну 3 рангу
СПОДАРИК - радника митної служби 1 рангу Ярославу Луківну
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ПАШКУ - начальникові департаменту митних Павлу Володимировичу інформаційних технологій та
статистики, державному раднику
митної служби 2 рангу, доктору
економічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
СЬОМЦІ - директорові департаменту організації
Сергію Миколайовичу митного контролю та оформлення,
державному раднику митної служби
2 рангу
в органах і підрозділах Державної податкової служби України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ЛЕКАРЯ - державного радника податкової служби
Сергія Івановича 1 рангу
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КАРАБІНСЬКУ - радника податкової служби 1 рангу Ольгу Леонідівну
КРЯЖ - радника податкової служби 1 рангу Надію Андріївну
МИХАЙЛОВСЬКУ - радника податкової служби 1 рангу Олександру Богданівну
МІХАЙЛЯНЦ - радника податкової служби 1 рангу Наталію Едуардівну
РИБАК - радника податкової служби 1 рангу Антоніну Дмитрівну
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ДВОРЯНІНОВА - підполковника податкової міліції Андрія Володимировича
КУПРІЯНЕНКА - полковника податкової міліції Владислава Станіславовича
НЕПИЙВОДУ - капітана податкової міліції Андрія Юрійовича
ПОТАПОВА - підполковника податкової міліції Романа Васильовича
РУДЕНКА - підполковника податкової міліції Владислава Григоровича
ФІЛАТОВА - полковника податкової міліції Валерія Вікторовича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ЛАВРЕШОВУ - голові державної податкової Андрію Юрійовичу адміністрації у Миколаївській області,
полковнику податкової міліції
САНЖАРЕВСЬКІЙ - директорові департаменту Інні Семенівні прогнозування, аналізу, обліку та
звітності Державної податкової служби
України, раднику податкової служби
1 рангу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ЗАХАРЧЕНКУ - Голові Державної податкової служби Віталію Юрійовичу України, головному державному раднику
податкової служби
в органах прокуратури:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГАВРИЛЮКА - державного радника юстиції 2 класу Михайла Івановича
ГОЛУБА - державного радника юстиції 3 класу Юрія Володимировича
ТИТАРЧУКА - державного радника юстиції 3 класу Григорія Миколайовича
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ОСАДЦУ - старшого радника юстиції Ольгу Маркіянівну
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
СКЛЯРОВА - полковника юстиції Руслана Олександровича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНТОЩУКА - старшого радника юстиції Василя Тихоновича
ДОЦЕНКА - старшого радника юстиції Миколу Васильовича
КОТКОВА - старшого радника юстиції Валерія Васильовича
КУХАРЧУКА - старшого радника юстиції Ігоря Івановича
РУДЕНКА - радника юстиції Ігоря Вікторовича
ТУРИЧА - старшого радника юстиції Василя Григоровича
ШАЙДУ - старшого радника юстиції Анатолія Анатолійовича
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ЗАНФІРОВУ - державному раднику юстиції 2 класу Віктору Анатолійовичу
МЕЛЬНИКУ - державному раднику юстиції 3 класу Анатолію Степановичу
ПАВЛОВУ - державному раднику юстиції 3 класу Вячеславу Володимировичу
ТОЛОЧКУ - старшому раднику юстиції Олександру Миколайовичу
ТЮРІНУ - державному раднику юстиції 3 класу Геннадію Євгеновичу
ЧОРНОБРИВЕЦЬ - старшому раднику юстиції Ользі Володимирівні
в органах і підрозділах Державної пенітенціарної служби
України:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ДЗЮДЗЯ - генерал-майора внутрішньої служби Михайла Семеновича
ІСАЄВА - генерал-майора внутрішньої служби Миколу Володимировича
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
РУЛЕВСЬКУ - підполковника внутрішньої служби Світлану Миколаївну
Нагородити орденом Данила Галицького
СЛІПЧЕНКА - генерал-майора міліції Анатолія Євгеновича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ДОРОБАЛЮКА - полковника внутрішньої служби Олександра Павловича
МОСІЙЧУКА - полковника внутрішньої служби Юрія Адамовича
ОНОФРЕЙЧУКА - підполковника внутрішньої служби Миколу Георгійовича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ПУДАКА - майора внутрішньої служби Валерія Анатолійовича
ШАРОВУ - полковника внутрішньої служби Наталію Іванівну
в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
НЕТУДИХАТУ - Голову Державної служби спеціального
Леоніда Івановича зв'язку та захисту інформації України
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
МАКСИМЕЦЬ - директора департаменту Адміністрації
Ларису Василівну Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ДОВГАНЯ - полковника Держспецзв'язку Сергія Анатолійовича
ШЕВЦОВА - майора Держспецзв'язку Андрія Олександровича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАЛЮКА - директора департаменту Адміністрації
Віталія Віталійовича Державної служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 23 серпня 2011 року
N 843/2011

{ Джерело - Офіційне Інтернет-представництво Президента України }



вгору