Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України
Президент України; Указ від 25.06.2010726/2010
Документ 726/2010, поточна редакція — Прийняття від 25.06.2010
 

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними
нагородами України з нагоди
Дня Конституції України

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток
конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну
працю, високий професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВЕЛИГОЦЬКОГО - завідувача кафедри Харківської Миколу Миколайовича медичної академії післядипломної
освіти
ЦВИХА - завідувача кафедри Київського Володимира Федоровича національного університету
імені Тараса Шевченка, доктора
політичних наук, професора
ЧЕРНОВОЛА - ректора Кіровоградського Михайла Івановича національного технічного університету
ШАРАЄВА - активіста громадських організацій Леоніда Гавриловича "Земляцтво "Миколаївщина"
і "Луганське земляцтво", депутата
Верховної Ради Української РСР
IX скликання, депутата Верховної
Ради СРСР IX-XI скликань, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАРАНІВСЬКОГО - народного депутата України Олександра Петровича IV-V скликань Верховної Ради України,
заступника голови ради партії
"Справедливість", м. Київ
БУРЯТИНСЬКОГО - голову первинної ветеранської Петра Омеляновича організації с. Бобівці
Сторожинецького району,
Чернівецька область
ЄКИМЕНКОВУ - голову правління Київського Галину Іванівну обласного фонду милосердя і здоров'я
ЄФІМЕНКА - головного наукового співробітника Георгія Григоровича Національного технічного університету
України "Київський політехнічний
інститут", доктора технічних наук,
профессора
ЗІНЕНКА - голову Донецької обласної Володимира Миколайовича громадської організації "Спілка
патріотів козацтва,
військовослужбовців та працівників
правоохоронних органів Донбасу"
ІГНАТЕНКА - завідувача кафедри Львівської Володимира Дмитровича національної музичної академії
імені М.В. Лисенка
КАЗАНСЬКОГО - начальника регіонального Євгена Михайловича відділення Фонду державного майна
України по Миколаївській області
КУЗЬМУКА - народного депутата України, Олександра Івановича м. Київ
ЛЕГУНА - активіста ветеранського руху, Владислава Івановича ветерана органів прокуратури
Кіровоградської області
ЛИСЕНКА - директора навчально-наукового Юрія Григоровича інституту "Економічна кібернетика",
завідувача кафедри Донецького
національного університету
МАРТИНЕНКА - головного конструктора Леоніда Івановича державного підприємства "Запорізьке
машинобудівне конструкторське бюро
"Прогрес" імені академіка
О.Г. Івченка
ПРИСЯЖНОГО - члена Новоград-Волинської Віктора Полікарповича міської організації ветеранів,
Житомирська область
РУДОМЕТОВА - генерального директора Олександра Олександровича Національного музею героїчної
оборони і визволення Севастополя,
м. Севастополь
СИМОНЕНКА - члена правління Бериславського Василя Михайловича районного в Херсонській області
осередку Всеукраїнської громадської
організації інвалідів
"Союз Чорнобиль України"
ТРУХАНОВА - голову комісії Одеської Геннадія Леонідовича міської ради
ЦИРЮКА - Героя Соціалістичної праці, Володимира Якимовича голову правління Житомирської
обласної громадської організації
"Захист дітей війни"
ЧЕРНИША - виконавчого директора товариства Миколу Костянтиновича "ВО "Кременчуцький автоскладальний
завод", Полтавська область
ЧУМАЧЕНКА - директора з наукової роботи - Валентина Івановича начальника відділення
науково-виробничого підприємства
"Хартрон-Аркос лтд" акціонерного
товариства "Хартрон", м. Харків
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ЧЕРНОШЕЯ - активіста ветеранського руху, Петра Клеоповича ветерана Великої Вітчизняної
війни 1941-1945 років, м. Київ
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ВЕРБЕЩУКА - колишнього начальника Воловецького Василя Івановича гірського пошуково-рятувального
(посмертно) пункту Закарпатського гірського
пошуково-рятувального загону
Державної спеціалізованої
аварійно-рятувальної служби пошуку
і рятування туристів МНС України
ВОРОБЕЯ - жителя міста Луцька, Волинська Віталія Валентиновича область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ВОРОБЙОВУ - голову Запорізького міського Ганну Захарівну фонду правового та соціального
захисту сімей військовозобов'язаних,
загиблих у мирний час
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КРАВЧУК - Заливанщинського сільського голову Наталю Семенівну Калинівського району,
Вінницька область
КУЛІШ - першого заступника генерального Ольгу Володимирівну директора Волинської обласної
державної телерадіокомпанії
МИРОШНИЧЕНКО - професора кафедри Одеської Наталію Анатоліївну національної юридичної академії
ПОЖИДАЄВУ - секретаря ради Дніпропетровської Лідію Василівну обласної організації
ветеранів України
ТАРАНГУЛ - проректора Національного Людмилу Леонідівну університету державної податкової
служби України, Київська область
ЮМАХІНУ - диспетчера Кримського Любов Петрівну республіканського підприємства
"Виробниче підприємство
водопровідно-каналізаційного
господарства м. Білогірська"
Нагородити орденом Данила Галицького
ЄДІНА - народного депутата України, Олександра Йосиповича м. Київ
СТЕЛЬМАХА - заступника керівника Служби Олександра Васильовича Центральної виборчої комісії
ЩУЛІПЕНКА - заступника начальника управління - Іллю Григоровича начальника відділу Головного
управління МВС України в місті Києві,
підполковника міліції
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
БУРЛИКА - старшого слідчого відділу Ігоря Йосиповича Головного слідчого управління
МВС України, полковника міліції
ВЕРЧЕНКА - старшого оперуповноваженого Володимира Вікторовича сектору управління Головного
управління МВС України в Донецькій
області, майора міліції
МОРОЗА - начальника Буського районного відділу
Петра Степановича Головного управління МВС України
у Львівській області, полковника
міліції
ПРИБИША - заступника начальника відділу Валерія Петровича управління Головного управління
МВС України в Черкаській області,
підполковника міліції
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ГРИШАКОВУ - оператора цеху хімічного Валентину Василівну казенного об'єднання
імені Г.І. Петровського,
Луганська область
ЄРЬОМІНУ - завідувача сектору Секретаріату Тетяну Ігорівну Центральної виборчої комісії
ІСАЄВУ - помічника прокурора міста Валентину Леонідівну Сєверодонецька Луганської області
МАНУХОВУ - апаратника акціонерного товариства Віру Григорівну "Сумихімпром"
ПАНЧЕНКА - машиніста тепловоза акціонерного Михайла Миколайовича товариства "Азот", м. Черкаси
СОЛОМКУ - старшого прокурора відділу Василя Михайловича Генеральної прокуратури України
ТЕССІО - начальника відділу прокуратури Наталію Василівну Херсонської області
ШАРАПОВА - апаратника акціонерного Юрія Маркеловича товариства "Кримський ТИТАН",
Автономна Республіка Крим
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
КУДРЯВЦЕВІЙ - монтажникові-ремонтнику акціонерного
Валентині Степанівні товариства "Концерн Стирол",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БОЛИЧЕВІЙ - учителеві комунального закладу Валентині Пилипівні освіти "Середня загальноосвітня
школа N 40" Дніпропетровської
міської ради
ВАХРУШЕВІЙ - учителеві Українського колежу Ользі Миколаївні імені В.О. Сухомлинського СШ N 272
Дніпровського району міста Києва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БЄЛЯЄВУ - художникові, директорові Сергію Станіславовичу товариства "ЕА Ренг проект", м. Київ
ЛЯГУЩЕНКУ - директорові училища хореографічного
Андрію Геннадійовичу мистецтва "Київська муніципальна
українська академія танцю
імені Сержа Лифаря"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БОРИСЕНКУ - завідувачеві кафедри Інституту Володимиру Йосиповичу історичної освіти Національного
педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова, доктору
історичних наук, професорові, м. Київ
КАРТУНОВУ - завідувачеві кафедри Університету Олексію Васильовичу економіки та права "КРОК", доктору
політичних наук, професорові, м. Київ
УКРАЇНСЬКІЙ - професорові кафедри Харківського Ларисі Олегівні національного економічного
університету, доктору економічних
наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БЕЛОУСОВІЙ - народному депутатові України, Ірині Анатоліївні м. Київ
ДОВБНІ - виконавчому директорові громадської
Василю Івановичу організації "Івано-Франківська
обласна сільськогосподарська
дорадча служба"
ПОЛУНЄЄВУ - народному депутатові України, Юрію Володимировичу м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ДЕМЧЕНКУ - оглядачеві журналу "Трибуна", Валерію Федоровичу м. Київ
ЛЕВИЦЬКІЙ - оглядачеві групи кореспондентів Валентині Юріївні редакції інформаційно-аналітичних
програм товариства "Національні
інформаційні системи", м. Київ
НОВИКУ - головному спеціалістові Михайлу Михайловичу (прес-секретарю) Вищого
господарського суду України
ЯЦИКОВСЬКІЙ - шеф-редакторові газети Оксані Богданівні "Місто", м. Тернопіль
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БУДЯК - головному лікареві комунальної Людмилі Сергіївні установи "Міська дитяча лікарня N 1
імені академіка Б.Я. Резніка",
м. Одесса
ГАВРІШКУ - лікареві, заступнику голови Вадиму Дмитровичу Хмельницької обласної державної
адміністрації
ГЕТЬМАНУ - завідувачеві кафедри Національної Вадиму Григоровичу медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
ДОМАШЕВІЙ - начальникові лікарні з поліклінікою
Наталії Іванівні Макіївського міського управління
Головного управління МВС України
в Донецькій області
ЗАРУДНІЙ - завідувачеві відділення Національної
Ользі Федорівні дитячої спеціалізованої лікарні
"ОХМАТДИТ", м. Київ
ПІЩИКОВУ - начальникові Управління охорони Валерію Анатолійовичу здоров'я та медичного забезпечення
Державного управління справами,
доктору медичних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БІЛОМУ - заступникові голови Кримського Леоніду Кузьмичу республіканського товариства
болгар імені П. Хілендарського
ДЯКОНУ - художньому керівникові Волоцького Михайлу Петровичу будинку творчості та дозвілля
Глибоцького району, Чернівецька
область
СПЕКТОРУ - голові Міжрегіональної спілки Володимиру Давидовичу письменників, м. Луганськ
СТРІЛЕЦЬКОМУ - директорові Костопільської Ігорю Георгійовичу дитячої школи мистецтв,
Рівненська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ВАЛЬЧУКУ - директорові спеціалізованої Володимиру Анатолійовичу загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 8, м. Хмельницький
ВЕРИЗІ - завідувачеві кафедри вищого Юстині Андріївні навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки
і торгівлі"
ДОМАРАНСЬКОМУ - заступникові завідувача Олександру Олександровичу секретаріату Комітету Верховної
Ради України з питань науки
і освіти
ПИЛИП'ЮКУ - доцентові кафедри Прикарпатського Олегу Мусійовичу національного університету
імені В. Стефаника,
м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БОЖКУ - слюсареві-ремонтнику акціонерного Олексію Купріяновичу товариства "Азот", м. Черкаси
МОРЕНКО - майстрові сервізної дільниці Катерині Михайлівні акціонерного товариства "Сумський
фарфоровий завод"
ПОНОМАРЕНКУ - слюсареві-ремонтнику акціонерного Григорію Трохимовичу товариства "Концерн Стирол",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
КЛИМ - завідувачеві відділення Обласного Валентині Василівні центру медико-соціальної
реабілітації дітей-інвалідів,
м. Чернігів
ЧЕРЕДНІЧЕНКУ - голові профспілкового комітету Олександру Васильовичу товариства "Миколаївський
глиноземний завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
НАКОНЕЧНІЙ - двірнику комунального підприємства Надії Анатоліївні "Дирекція з управління
та обслуговування житлового
фонду Деснянської районної
у м. Києві ради"
ПОЛЯКОВІЙ - начальникові служби державного Лідії Іванівні підприємства - Готельний
комплекс "Національний"
Апарату Верховної Ради України
ФАЛЬЧЕНКУ - начальникові управління житлового Володимиру Івановичу та комунального господарства
Краматорської міської ради,
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
АСТАХОВІЙ - члену Центральної виборчої комісії Тамарі Валеріївні
ВІЗІРУ - голові апеляційного суду Луганської
Анатолію Михайловичу області
ЛУКАШ - секретарю Центральної виборчої Тетяні Леонідівні комісії
ОСТАПЦЮ - завідувачеві секретаріату Сергію Леонідовичу Комітету Верховної Ради України
з питань правосуддя
ОХЕНДОВСЬКОМУ - члену Центральної виборчої комісії Михайлу Володимировичу
ШЕЛЕСТОВУ - члену Центральної виборчої комісії Олександру Миколайовичу
ШАРШАК - завідувачеві відділу Головного Тетяні Андріївні юридичного управління Апарату
Верховної Ради України.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 25 червня 2010 року
N 726/2010

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...