Документ 327/2006, поточна редакція — Прийняття від 21.04.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними
нагородами України учасників
ліквідації наслідків аварії
на Чорнобильській АЕС

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені
під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, вагомі
трудові досягнення у реалізації важливих соціальних та
природоохоронних державних програм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КОРНІЙЧУКА - заступника директора Володимира Михайловича Національного музею "Чорнобиль",
м. Київ
КУХАРЯ - директора Інституту біоорганічної Валерія Павловича хімії та нафтохімії НАН України,
академіка НАН України
КУЧЕРЕНКА - ветерана органів внутрішніх справ, Василя Андрійовича Київська область
ХОЛОШУ - заступника Міністра України з питань
Володимира Івановича надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АГУЛОВА - члена Міжнародної громадської Олександра Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
БАБІЧЕВА - члена Міжнародної громадської Володимира Олексійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
БАЦУЛУ - президента Міжнародної асоціації Георгія Івановича "Допомога родинам Чорнобиля", м. Київ
БІГУНА - машиніста тепловоза локомотивного депо
Миколу Петровича Коростень Південно-Західної залізниці,
Житомирська область
БІЛОЄНКА - голову ради Ветеранської Володимира Миколайовича громадської організації "Ветерани
війни - інваліди Чорнобиля",
м. Харків
ВЕСЕЛОВСЬКОГО - учасника ліквідації наслідків Олександра Опанасовича аварії на ЧАЕС, м. Київ
(посмертно)
ВИШНЕВСЬКОГО - директора Інституту ядерних Івана Миколайовича досліджень НАН України,
академіка НАН України
ВОЛОШИНА - виконроба Самбірської дистанції колії
Івана Теодоровича Львівської залізниці
ВОЛОШКА - учасника ліквідації Володимира Павловича наслідків аварії на ЧАЕС, м. Київ
(посмертно)
ГАДЕНКА - ветерана органів внутрішніх справ, Мар'яна Ілліча м. Київ
ГАЛЕЛЮКА - заступника директора - начальника Миколу Михайловича відділення медичної клініки
товариства "ОК НОВИЙ ЗІР", м. Київ
ГЕТЬМАНА - члена Міжнародної громадської Віктора Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ГЛАДКОГО - першого заступника голови Василя Михайловича Всеукраїнської Чорнобильської
Народної Партії "За добробут та
соціальний захист народу", м. Київ
ГОНЧАРУКА - директора Інституту Владислава Володимировича колоїдної хімії і хімії води
імені А.В. Думанського НАН України,
академіка НАН України
ГОРБАЧЕНКА - члена Міжнародної громадської Миколу Феодосійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ГОТОВЧИЦЯ - колишнього Міністра Георгія Олександровича України у справах захисту
(посмертно) населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи
ДАНИЛЕНКА - голову Київської міської Віктора Григоровича громадської організації "Союз
Чорнобиль України"
ДЕМЧЕНКА - завідувача відділення Черкаської Валерія Георгійовича обласної психіатричної лікарні N 1
ДОБРИНІНА - члена Міжнародної громадської Володимира Васильовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ДУБОВА - колишнього керівника Служби Вольта Юхимовича Державного міністра України з
питань промислової політики та
паливно-енергетичного комплексу
ЖЕЛЕЗНЯКА - завідувача відділу Інституту проблем
Марка Йосиповича математичних машин і систем НАН
України
ЗАКАБЛУКА - члена Міжнародної громадської Миколу Андрійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЄВСЕЄНКА - заступника начальника Державного Олексія Олексійовича департаменту пожежної безпеки МНС
України, полковника внутрішньої
служби
ІВЧЕНКА - ветерана органів внутрішніх справ, Василя Артемовича м. Донецьк
ІСАЄВА - голову Всеукраїнської Чорнобильської
Миколу Всісовича Народної Партії "За добробут та
соціальний захист народу", м. Київ
КАМИШНОГО - члена Міжнародної громадської Сергія Вікторовича організації "Промінь 5-2",
Київська область
КАТЮШИНА - голову громадської організації Бориса Павловича "Фонд інвалідів Чорнобиля"
Деснянського району міста Києва
КАЦА - голову правління Всеукраїнської спілки
Едуарда Ісааковича "Координаційна Рада громадських
об'єднань інвалідів та постраждалих
від Чорнобильської катастрофи",
м. Київ
КНЯЖЕВСЬКОГО - члена Товариства ветеранів та Семена Михайловича інвалідів ліквідації аварії на
Чорнобильській АЕС, м. Київ
КОРЧЕВОГО - члена Міжнародної громадської Леоніда Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КОВАЛЬОВА - члена Міжнародної громадської Віталія Георгійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КОРНЄЄВА - члена Міжнародної громадської Юрія Вікторовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КОСТЮЧЕНКА - члена Міжнародної громадської Анатолія Олексійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КРАСІНА - голову партійної організації Олександра Григоровича Всеукраїнської Чорнобильської
Народної Партії "За добробут та
соціальний захист населення"
Деснянського району міста Києва
КРАСОВСЬКОГО - члена ради Ветеранської Олега Олександровича громадської організації "Ветерани
війни - інваліди Чорнобиля",
м. Харків
КРЕЩЕНКА - президента Міжнародного фонду Павла Олександровича інвалідів Чорнобиля, м. Київ
КУЗЬМІНА - члена Міжнародної громадської Володимира Антиповича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КУЦЕНКА - першого заступника начальника Миколу Семеновича Головного управління МНС України
в Київській області, полковника
внутрішньої служби
КУШНЄРОВА - першого заступника голови Івана Семеновича Всеукраїнської спілки ветеранів
ядерних випробувань
2 червня 1992 року, м. Київ
ЛИСЕНКА - голову Київської обласної Бориса Даниловича організації Всеукраїнської
громадської організації інвалідів
"Чорнобиль - Єдність"
ЛИСИЧЕНКА - заступника директора Інституту Георгія Віталійовича геохімії навколишнього середовища
НАН та МНС України
ЛИТВИНЕНКА - голову правління громадської Володимира Матвійовича організації "Спілка інвалідів
Чорнобиля та членів сімей померлих"
Солом'янського району м. Києва
ЛІСОГОРА - колишнього головного спеціаліста Юрія Марковича Управління Кабінету Міністрів України
ЛІЩУКА - начальника спеціального сектору Бориса Петровича Одеської дирекції залізничних
перевезень Одеської залізниці
ЛЯМЦЯ - члена Міжнародної громадської Володимира Миколайовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
МАКАРОВА - заступника голови Донецької Павла Олександровича міської громадської організації
"Союз Чорнобиль України"
МИСЛИВОГО - диспетчера електрозв'язку Житомирської
Юрія Романовича дирекції "УКРТЕЛЕКОМ"
МІТЛУ - начальника відділу координації сил Віктора Вікторовича зони відчуження Головного управління
МНС України в Київській області,
полковника у відставці
МІЩЕНКА - начальника відділу Білоцерківської Петра Пантелійовича міської ради, Київська область
НЕМИРОВСЬКОГО - члена Міжнародної Олександра Анатолійовича громадської організації
"Промінь 5-2", м. Київ
НІЗЕНКА - заступника Керівника Департаменту Олега Васильовича Апарату Ради національної безпеки
і оборони України, генерал-майора
податкової міліції
ОРЛОВА - члена Міжнародної громадської В'ячеслава Олексійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ПАВЛЕНКА - першого заступника Міністра Володимира Петровича Кабінету Міністрів України
ПАВЛЕНКА - начальника Київської Олексія Олексійовича гідрогеологомеліоративної експедиції
ПАЛЮХА - професора кафедри Академії Володимира Григоровича цивільного захисту України
ПАСТУШИНА - члена Товариства ветеранів та Сергія Петровича інвалідів ліквідаторів аварії на
Чорнобильській АЕС, м. Київ
ПІТЕНІНА - електромонтера Слов'янської Олександра Олександровича дистанції електропостачання
Донецької залізниці
ПЕТРОЧЕНКА - заступника Секретаря Ради національної
Юрія Адамовича безпеки і оборони України,
генерал-майора міліції у відставці
ПОЛІЩУКА - машиніста екскаватора акціонерного Івана Філімоновича товариства "Пересувна механізована
колона N 55", Київська область
ПОТЕТЮЄВА - начальника Управління воєнізованої Юрія Федоровича охорони Державної адміністрації
залізничного транспорту України,
м. Київ
ПРОКОФ'ЄВА - президента Всеукраїнського Олександра Дмитровича благодійного фонду "Сприяння
державній пожежній охороні", м. Київ
ПУХЛЯКА - президента Міжнародного Олександра Григоровича благодійного фонду техногенної безпеки
України, Київська область
РОГУЦЬКОГО - головного інженера-електронщика Івана Станіславовича Інституту фізики НАН України
РОМАНЕНКА - члена ради Чернігівської Володимира Олексійовича обласної організації Всеукраїнської
громадської організації "Союз
Чорнобиль України"
СЕМЕСЬКА - виконроба акціонерного Віталія Ваніфатійовича товариства "Пересувна механізована
колона N 55", Київська область
СІМОНЕНКА - віце-президента Міжнародної Ігоря Вікторовича громадської організації "Промінь 5-2",
м. Київ
СОБОЛЯ - заступника керівника департаменту Валерія Анатолійовича Служби Секретаріату Президента України
СТАРЦЕВА - члена Міжнародної громадської Володимира Дмитровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
СТОГНІЯ - академіка-секретаря Відділення Бориса Сергійовича фізико-технічних проблем енергетики
НАН України, академіка НАН України
СУХІНА - ветерана органів внутрішніх Павла Олександровича справ, Луганська область
ТИМОЩЕНКА - члена Всеукраїнської Віктора Васильовича Чорнобильської Народної Партії
"За добробут та соціальний захист
населення", м. Київ
УСЕНКА - заступника голови Полтавського Володимира Дмитровича обласного об'єднання "Фонд інвалідів
Чорнобиля"
ФЕДОРЕНКА - члена Міжнародної громадської Василя Федоровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ФРИКІНА - члена Міжнародної громадської Євгена Олександровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ХМЕЛЯ - члена Міжнародної громадської Петра Григоровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЦИМБАЛА - заступника голови Костянтина Костянтиновича Всеукраїнської спілки ветеранів
ядерних випробувань
2 червня 1992 року, м. Київ
ЧАПЛИГІНА - заступника голови Дніпропетровської Дмитра Васильовича міської спілки "Союз Чорнобиль
України"
ЧЕРНОВА - головного лікаря санаторію МНС Володимира Леонідовича України "Одеський", м. Одеса
ЧЕРАНЬОВА - члена Міжнародної громадської Олександра Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ШЕЛУДЬКА - голову Центральної Ради Віктора Костянтиновича громадської організації "Союз
Чорнобиль України" Святошинського
району міста Києва
ШКУРКА - члена Міжнародної громадської Володимира Дмитровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ШУМАКА - колишнього начальника 28-ї Миколу Миколайовича самостійної державної пожежної
частини смт Іванків, Київська
область
ЩУКІНА - начальника служби - голову комісії Юрія Анатолійовича управління армійської авіації
Командування Сухопутних військ
Збройних Сил України
ЯНУШКЕВИЧА - члена Міжнародної громадської Євгенія Геннадійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЯСТРЕМСЬКОГО - заступника голови правління Михайла Микитовича Вінницької міської організації
"Союз Чорнобиль України"
ЯШИНА - начальника цеху Державного Євгена Михайловича спеціалізованого підприємства
"Чорнобильська АЕС", Київська
область
Нагородити орденом "За мужність" I ступеня
ГРИЩЕНКА - Героя Росії, учасника ліквідації Анатолія Дем'яновича аварії на ЧАЕС, громадянина
(посмертно) Російської Федерації
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
АКІМОВА - голову ради Криворізької міської Віктора Фоковича громадської організації "Союз
Чорнобиль України", Дніпропетровська
область
АКОЛЬЗІНА - учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Віктора Сисоєвича м. Луганськ
АНТОНЮКА - завідувача виставки Головного Романа Семеновича управління МНС України в
Івано-Франківській області
БАБИЧА - члена Миргородського міськрайонного Миколу Дмитровича громадського об'єднання "Союз
Чорнобиль", Полтавська область
БАЙБІКОВА - голову Кіровоградської обласної Владлена Дмитровича організації Всеукраїнської
Чорнобильської Народної Партії "За
добробут та соціальний захист
населення"
БАРТЧАКА - члена Міжнародної громадської Анатолія Антоновича організації "Промінь 5-2", м. Київ
БОГАТИРЕНКА - ветерана органів внутрішніх Станіслава Борисовича справ, м. Донецьк
БОДНЮ - державного експерта Управління Олександра Івановича Департаменту Апарату Ради
національної безпеки і оборони
України, полковника міліції
у відставці
БРОНТЕРЮКА - голову Ради ветеранів Управління МВС
Петра Івановича України в Закарпатській області,
полковника міліції у відставці
ВЕРЕЩАКА - члена Миргородського міськрайонного Миколу Григоровича громадського об'єднання "Союз
Чорнобиль", Полтавська область
ВОЙЦЕХІВСЬКОГО - члена Міжнародної громадської Петра Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ГАВРИЛЮКА - завідувача навчального центру Віктора Івановича Інституту ядерних досліджень НАН
України
ДАВИДЕНКА - члена Міжнародної громадської Василя Володимировича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ДАЦЬКА - члена Міжнародної громадської Валерія Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ДЯЧЕНКА - члена Міжнародної громадської Михайла Олександровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЄРМАКА - учасника ліквідації Анатолія Васильовича аварії на ЧАЕС, м. Київ
(посмертно)
ЗАХАРЧЕНКА - голову Ради ветеранської Віктора Петровича організації Головного управління
МНС України в Закарпатській
області
ІВАНЦОВА - старшого державного автоінспектора Юрія Миколайовича Департаменту Державної автомобільної
інспекції МВС України, підполковника
міліції
ІЩУКА - ветерана органів Володимира Івановича внутрішніх справ, Київська область
(посмертно)
ІЩУКА - учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Ігоря Івановича Волинська область
КОВАЛЕНКА - ветерана органів Федора Купріяновича внутрішніх справ, Київська область
(посмертно)
КОЛЯДЕНКА - першого заступника голови Олександра Яковича Закарпатської громадської організації
"Союз Чорнобиль України"
КРУКА - члена Міжнародної громадської Анатолія Олексійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КУЛЬЧИЦЬКОГО - голову Самбірської районної Андрія Стефановича організації "Союз Чорнобиль України",
Львівська область
КУППУ - директора Дніпропетровської філії Миколу Федоровича акціонерного товариства "Українська
пожежно-страхова компанія"
КУЩЕНКА - члена Міжнародної громадської Леоніда Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЛЯЛІКОВА - члена громадської організації "Союз Леоніда Михайловича Чорнобиль України" Дніпропетровської
області
МИКОЛЮКА - ветерана органів внутрішніх Володимира Михайловича справ, м. Київ
МИШКІНА - члена обласного відділення Володимира Миколайовича Українського національного фонду
допомоги інвалідам Чорнобиля,
м. Чернігів
НИТКІНА - начальника відділу Дніпропетровської
Валерія Івановича обласної державної адміністрації
ОМЕЛЮ - члена профкому Міжнародної Олександра Михайловича громадської організації "Промінь 5-2",
м. Київ
ПАВЛЕНКА - члена Міжнародної громадської Миколу Омельяновича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ПАСІЧНИКА - державного експерта відділу Григорія Васильовича Департаменту Апарату Ради національної
безпеки і оборони України,
полковника міліції у відставці
ПЕТРОВА - голову ради громадської Володимира Миколайовича організації "Союз Чорнобиль України"
Верхньодніпровського району
Дніпропетровської області
ПІНЬКОВСЬКОГО - професора Національного Гліба Станіславовича гірничого університету,
м. Дніпропетровськ
ПОНОМАРЕНКА - члена Міжнародної громадської Миколу Івановича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ПОРТНОВА - учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Юрія Олексійовича Івано-Франківська область
РАБЕРА - доцента Національної металургійної Лева Матвійовича академії України, м. Дніпропетровськ
СЕВЕРЕНЧУКА - члена Міжнародної громадської Петра Дмитровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
СЄНІНА - члена Міжнародної громадської Володимира Михайловича організації "Промінь 5-2", м. Київ
СТАНІШЕВСЬКОГО - учасника ліквідації аварії Миколу Володимировича на ЧАЕС, члена громадської
організації "НАБАТ", м. Житомир
СТАРОВОЙТА - члена Міжнародної громадської Віктора Михайловича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ТЕРЕШКІНА - члена правління Ленінської районної Ігоря Георгійовича громадської організації "Союз
Чорнобиль", м. Харків
ТИХОМИРОВА - члена Міжнародної громадської Василя Миколайовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ТКАЧЕНКА - ветерана органів внутрішніх справ, Василя Степановича м. Рівне
ТКАЧЕНКА - бригадира акціонерного товариства Олександра Івановича "Племзавод" Михайлівка"
Лебединського району, Сумська
область
ШВИДЬКА - генерального директора концерну Петра Васильовича "Південруда", м. Дніпропетровськ
ШЕВЧЕНКА - директора Департаменту МНС України, Івана Олексійовича генерал-лейтенанта
ЩЕРБАТЮКА - учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Петра Васильовича Волинська область
ЩИРАНЯ - члена Міжнародної громадської Ігоря Петровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЯРУНІЧЕВА - інженера військової частини Олександра Дмитровича 56076, м. Севастополь
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
АЛЕКСУ - заступника голови асоціації Миколу Тимофійовича "Чорнобиль" Головного управління
внутрішніх військ МВС України,
генерал-лейтенанта у відставці
БАЗИЛЕНКА - голову правління Всеукраїнської Анатолія Григоровича Чорнобильської Спілки інвалідів
МВС України, полковника міліції
у відставці
БЕВЗУ - начальника авіації - начальника Ігоря Володимировича відділу управління 8 армійського
корпусу Сухопутних військ
Збройних Сил України, полковника
БОНДАРЕНКА - першого заступника Міністра Олександра Івановича внутрішніх справ України,
генерал-лейтенанта міліції
БУРЦЕВА - голову Київської обласної асоціації Кіра Івановича "Чорнобиль" органів та військ МВС,
полковника внутрішньої служби у
відставці
КОВАЛЬОВА - керівника управління Департаменту Петра Івановича Апарату Ради національної безпеки
і оборони України
МАЛАХОВА - завідувача сектору Департаменту Анатолія Івановича Міністерства оборони України,
полковника у відставці
ПОЧТАРЬОВА - головного консультанта Олександра Івановича Департаменту Головної служби
оборонної політики Секретаріату
Президента України
СУШКА - члена Білоцерківської регіональної Олексія Овер'яновича організації "Союз Чорнобиль України",
Київська область
ХОХЛОВА - члена Білоцерківської Станіслава Степановича регіональної організації "Союз
Чорнобиль України", Київська
область
ЧУГУЄНКА - ветерана органів внутрішніх справ, Леоніда Івановича м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БИКОВУ - завідувача кабінету Житомирської Лідію Олексіївну центральної дитячої міської лікарні
ДЕОМИДОВУ - члена Міжнародної громадської Ганну Григорівну організації "Промінь 5-2", м. Київ
ІВАНОВУ - голову Ленінської районної громадської
Марію Петрівну організації "Союз Чорнобиль",
м. Харків
КРИЛОВУ - головного спеціаліста Товариства Галину Георгіївну ветеранів та інвалідів ліквідації
аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Київ
КУРБАНОВУ - заступника начальника Управління, Фатіму Хасолтівну завідувача сектору Юридичного
департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
НОВАК - голову правління Міжнародного Кейік Єрешівну благодійного фонду "Допомога дітям
Чорнобиля", м. Київ
РАТІЄВУ - члена Міжнародної громадської Світлану Михайлівну організації "Промінь 5-2", м. Київ
РУДНИК - заступника начальника управління - Тетяну Яківну начальника відділу Євпаторійської
міської ради, Автономна
Республіка Крим
СЕМІЛЄТОВУ - члена Українського національного Алісу Григорівну фонду допомоги інвалідам Чорнобиля,
м. Чернігів
ХАРЧЕНКО - члена Міжнародної громадської Галину Федосіївну організації "Промінь 5-2", м. Київ
Нагородити орденом Данила Галицького
АНДРІЄВСЬКОГО - ветерана органів Броніслава Адамовича внутрішніх справ, Київська область
БОГАЯ - начальника відділу Департаменту МВС Леоніда Йосиповича України, полковника міліції у
відставці
ВОЛОДІНА - ветерана органів внутрішніх справ, Володимира Ілліча м. Київ
ДОРОШЕНКА - радника Міністра внутрішніх справ Віктора Михайловича України, полковника міліції у
відставці
ЛЕБЕДЯ - заступника начальника Андрія Олексійовича Науково-виробничого об'єднання
"Форт" МВС України, полковника
міліції у відставці
ПОЛЮКА - голову Ради ветеранів Головного Павла Івановича управління МВС України в
місті Києві, полковника міліції у
відставці
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАБІНА - члена Міжнародної громадської Олександра Валерійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
БАДЕЯ - головного спеціаліста Адміністрації Ігоря Валентиновича Державної спеціальної служби
транспорту, м. Київ
БІЛОУСА - заступника директора - начальника Володимира Івановича служби Державного спеціалізованого
науково-виробничого підприємства
"Екоцентр", Київська область
БОНДАРЕНКА - заступника директора Інституту Германа Миколайовича геохімії навколишнього середовища
НАН та МНС України
БОНДАРЕНКА - члена Міжнародної громадської Миколу Сергійовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
БУЛАВУ - члена Міжнародної громадської Сергія Прохоровича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ГЛАДИШЕВА - члена Херсонської міської Ігоря Валентиновича організації Всеукраїнської
Чорнобильської Народної Партії
"За добробут та соціальний захист
народу"
ГУНДИЧА - головного інженера Державного Анатолія Дмитровича підприємства "Чорнобильсервіс",
Київська область
ДУБРОВІНУ - члена Міжнародної громадської Галину Валер'янівну організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЗАЙЦЯ - командира повітряного судна - Анатолія Федоровича інструктора Ка-26 акціонерного
товариства "АС", Київська область
ІЩУКА - механіка Державного Володимира Івановича автотранспортного підприємства
експедиційних та спеціальних
автомобілів НАН України
КИЧАЯ - заступника голови Ічнянської районної
Віктора Михайловича державної адміністрації, Чернігівська
область
КОВАЛЬОВУ - члена Міжнародної громадської Людмилу Василівну організації "Промінь 5-2", м. Київ
КОРЗАНОВА - начальника кафедри Харківського Геннадія Борисовича університету Повітряних Сил Збройних
Сил України, полковника
КРУПУ - члена Міжнародної громадської Валерія Михайловича організації "Промінь 5-2", м. Київ
КУДРЕНКА - заступника начальника відділу Миколу Васильовича Департаменту Міністерства оборони
України, полковника медичної
служби у відставці
КУЛЕШОВА - директора Державного підприємства Леоніда Павловича спеціального зв'язку, м. Київ
ЛЕВЧУКА - учасника ліквідації наслідків В'ячеслава Миколайовича аварії на ЧАЕС, Рівненська область
МАЦІОНА - члена Міжнародної громадської Анатолія Івановича організації "Промінь 5-2",
м. Вінниця
МІРОШНИЧЕНКО - члена Міжнародної громадської Людмилу Клавдіївну організації "Промінь 5-2", м. Київ
ПОГОРІЛОГО - завідувача відділу Інституту Анатолія Миколайовича магнетизму НАН та МОН України
ПРОХОРЦОВА - члена Міжнародної громадської Олександра Миколайовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
РЕПЕТУ - члена Міжнародної громадської Валерія Семеновича організації "Промінь 5-2", м. Київ
СУЛІМОВА - заступника директора фірми Валерія Олексійовича "Лостік", м. Черкаси
ТЕРТИЧНОГО - начальника відділу Державного Сергія Григоровича комітету України по водному
господарству
ХІЛЬКА - члена Міжнародної громадської Юрія Васильовича організації "Промінь 5-2", м. Київ
ЧАПЛИГІНА - лікаря з радіаційної гігієни Володимира Івановича Кіровоградської обласної
санітарно-епідеміологічної станції
ЧЕБАНА - заступника голови Чернівецького Дмитра Івановича обласного об'єднання "Чорнобильці
Буковини"
ШМАЛЯ - члена Одеської обласної організації Миколу Федоровича Всеукраїнської громадської організації
"Союз Чорнобиль України"
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
НЕДІЛЬКА - голову Кіровоградської Олександра Миколайовича обласної громадської організації
"Союз Чорнобиль України"
ОСТРОВСЬКОГО - начальника варти 46-ї Сергія Володимировича професійної пожежної частини
м. Кіровограда
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
КОМАРОВА - начальника відділу Головного Ігоря Віталійовича управління Генерального штабу
Збройних Сил України, полковника
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
МИХАЙЛОВА - заступника начальника управління - Юрія Миколайовича начальника відділу Державного
департаменту пожежної безпеки МНС
України, полковника внутрішньої служби
ОЗЕРЯНКА - заступника начальника Володимира Олександровича управління - начальника відділу
Державного департаменту пожежної
безпеки МНС України, полковника
внутрішньої служби
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ПРИМАКУ - начальникові Державного Віталію Олександровичу управління екології та природних
ресурсів в Одеській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
КВАШІ - начальникові відділення поліклініки Наталії Миколаївні госпіталю Головного управління МВС
України в м. Києві, полковнику
міліції
КОРОБКУ - начальникові Центрального госпіталю Василю Івановичу МВС України, полковнику міліції
СІВКОВИЧ - завідувачеві відділу Інституту Світлані Олексіївні онкології АМН України, докторові
медичних наук, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КАВУНУ - солістові-вокалісту, члену Віктору Миколайовичу Асоціації естрадних діячів
культури України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ШВАЦЬКОМУ - заступникові голови Геннадію Миколайовичу корпорації "Украгропромбуд", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
БОРИСЮКУ - завідувачеві секретаріату Михайлу Миколайовичу Комітету Верховної Ради України
з питань екологічної політики,
природокористування та ліквідації
наслідків Чорнобильської
катастрофи
КРЯТУ - заступникові директора Департаменту -
Анатолію Васильовичу державному інспекторові Державного
комітету ядерного регулювання
України
ФІЛАТОВУ - начальникові цеху відокремленого Олександру Михайловичу підрозділу "Атомремонтсервіс"
Державного підприємства "Національна
атомна енергогенеруюча компанія
"Енергоатом", м. Київ
ШТЕЙНБЕРГУ - заступникові Міністра палива та Миколі Олександровичу енергетики України
ЯКОВЦЮ - електромонтерові-лінійнику Івану Микитовичу акціонерного товариства
"Київсільелектро".

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 21 квітня 2006 року
N 327/2006



вгору